KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655168
Dodane ponad rok temu
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
NA ZAWSZE W PAMIĘCI POZOSTANIESZ... ----------( ---------) --------/ , ( -------- ) / ---- .--`Y´--. ----|`·-----·´| ----|`·::....´| Dla Ciebie ----|`·::::..´| ----|`·:: )—`·. ,·´—( ----|`·:.( : ) ----.·´—`· . • .·´—`·._ ---—-.__.-·´ . ŚWIATEŁKO WIECZNOŚCI ....
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy , jak trudno być obojętnym , gdy serce z bólu drży ... Tak pusto , tak smutno ... bez Ciebie
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Odeszła ... nadzieja , wiara , radość ... Odeszła wraz z Tobą.... ... A co przyszło ... , tęsknota i ból ... ? ... ? ... Zal ... wspomnienia i płacz ... To wszytko pozostało . __`````````(( ``````````) ( `````````( † ) `````````( † ) `````````_,|,_ ``````("""""""""""""") ````(( † † † † † † † ))  ▓███ ++++++ ███▓ ♥ ŚWIATEŁKO DO SAMEGO NIEBA ♥
♥ NIECH PŁONIE ♥
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
„W niezawinionym cierpieniu kryje się tajemnica, a człowiekowi pozostaje zawierzenie Temu, który życie wyprowadził z nieistnienia. „ Pamiętam…Bartusiu... (*)(*)(*)(*)(*)(*) Bliskim dziękuję za wszystkie płonące świeczki u Konradka…
Przytulam do serca.
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu. Nie wiem czy życie jest silniejsze od śmierci, ale miłość był silniejsza od obu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Lena D.
✿*´¨`*✿⊱╮ 
(  .. .. . . ~✿~ PAMIĘTAM ~✿~
✿.¸¸¸.✿‿.•*´¯✿‿.•*´¯✿‿.•*´¯✿‿.•*´¯✿‿.•*´¯✿‿.•*´¯✿‿.•*´¯✿⊱╮
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ Winieneś tęsknić za nim jak za nieobecnym, nie jak za zmarłym, by się zdawało, że go oczekujesz, a nie żeś go utracił.❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ /Św.Hieronim/ ``````` (( ````` ((,) ```` [(¯♥¯)]....NIEDZIELNE ```` [(¯♥¯)]....ŚWIATEŁKO ```` [(¯♥¯)]....PAMIĘCI BARTUNIU KOCHANY ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ Noszę twe serce z sobą... noszę je w moim sercu. Nigdy się z nim nie rozstaję... gdzie idę ty idziesz ze mną. cokolwiek robię samotnie, jest twoim dziełem kochanie... i nie znam lęku...❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Po policzku spływa łza.
Smutek jest dookoła.
Spowiła nasze życie szara mgła...

Światełko mojej wiecznej pamięci dla Ciebie Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Biała róża..a na każdym jej płatku ..jedno pożegnanie To co w sercu najbliższych na zawsze tam zostanie...TO TY ANIOŁKU...... இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ ` SPOCZYWAJ W POKOJU... இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Narcina B
✿ܓ ✿ܓ ✿ܓ ✿ܓ ✿ܓ✿ܓ ✿ܓ ✿ܓ ŚMIERĆ TO SŁOWO , KTÓRE BOLESNY CIOS ZADAJE... KOŃCZY SIĘ ŻYCIE...KOŃCZY SIĘ ŚWIAT... TYLKO PUSTKA ... TYLKO ŻAL W DUSZY ZOSTAJE... A W SERCU WIECZNY ŚLAD.... ✿ܓ ✿ܓ ✿ܓ ✿ܓ ✿ܓ✿ܓ ✿ܓ ✿ܓ
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   194   195   196   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.