KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655159
Dodane ponad rok temu
mama Marcina B
░░░░░░░░✿⋞♡⋟✿ ✿⋞♡⋟✿░░░░ ░░░░░


Wieczność nie zamknęła
przed nami bramy .
Nadejdzie chwila
gdy znów się spotkamy....


........PAMIĘTAM.....



░░░░░░░░✿⋞♡⋟✿ ✿⋞♡⋟✿░░░░ ░░░░░
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie...((***)) ╬``` ╬____( ╬____)) ╬____(( ╬____) ╬___( „ )) ╬__[[[^]]] ╬__[[[^]]] ╬__[[[^]]] ╬__[[[^]]]
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Wznieś Go Aniele ponad ziemski świat. Tu chwilka , Tam Wieczność trwa.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
*•-★-•.....i trwa Twój sen, pod wiekiem ziemi, z krzyżem pochylonym,sen żelazny nie przebudzony. Łza się stacza gorąca, łza boleści,smutku,łza tęskniąca... Upadla na blade światełko znicza, zgasiła je. jest gdzieś w niebycie? ...jak Twoje życie....*•-★-• ♥ TWOJEJ PAMIĘCI BARTUNIU KOCHANY ♥
Zgłoś SPAM
Lena D.
•❤•¸.•´`•.¸• ❤ •¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤•¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤•
•❤• ◕................ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI............. ◕ .• ❤•.
•❤•¸.•´`•.¸• ❤ •¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤•¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤•
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
____________( ___________ () __________[___] __(¯`v´¯)_[_____]_(¯`v´¯) _(¯`(۩)´¯)[______](¯`(۩)´¯) __(_.^._)_(¯`v´¯)_(_.^._) ۩۩۩۩۩۩۩(¯`(۩)´¯)۩۩۩۩۩۩۩۩۩ ۩۩۩۩۩۩۩۩(_.^._)۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩ ____۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩ Bywają noce najdłuższe w życiu, kiedy nie czas na sen... Wciąż dręczą wspomnienia, obecne w każdej minucie... Zły bez Ciebie świat... **Pamiętam o Tobie Aniołku **
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu. W każdym z nas cząstka Ciebie zostanie. Każdemu dałeś coś z siebie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Mamusi Bartusia życzę Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet.
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
"Już nic nie będzie takie samo... Choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmurki Już nic nie będzie takie samo... Choć uśmiech może kiedyś wróci Już nic nie będzie takie samo... Bo moja dusza się nie rozsmuci." (♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Lena D.
______✿ღ✿ღ_________✿ღ✿___ ___✿ღ✿ღ✿ღ_______✿ღ✿ღ✿ღ__ _✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ___✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ __ _✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ__ __✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿__ ____✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿__ ______✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿__ ________ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ__ __________ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ__ ___________ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ__ ____________✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ__ ______________✿ღ✿ღ✿ღ__ ________________ღ✿ღ✿ __ _________________ღ✿ღ_ __________________.✿_ Bartku... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   193   194   195   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.