|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655159
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama Marcina B
|
|
░░░░░░░░✿⋞♡⋟✿ ✿⋞♡⋟✿░░░░ ░░░░░
Wieczność nie zamknęła
przed nami bramy .
Nadejdzie chwila
gdy znów się spotkamy....
........PAMIĘTAM.....
░░░░░░░░✿⋞♡⋟✿ ✿⋞♡⋟✿░░░░ ░░░░░
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie...((***)) ╬``` ╬____( ╬____)) ╬____(( ╬____) ╬___( „ )) ╬__[[[^]]] ╬__[[[^]]] ╬__[[[^]]] ╬__[[[^]]]
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Wznieś Go Aniele ponad ziemski świat. Tu chwilka , Tam Wieczność trwa.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
*•-★-•.....i trwa Twój sen, pod wiekiem ziemi, z krzyżem pochylonym,sen żelazny nie przebudzony. Łza się stacza gorąca, łza boleści,smutku,łza tęskniąca... Upadla na blade światełko znicza, zgasiła je. jest gdzieś w niebycie? ...jak Twoje życie....*•-★-• ♥ TWOJEJ PAMIĘCI BARTUNIU KOCHANY ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
•❤•¸.•´`•.¸• ❤ •¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤•¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤•
•❤• ◕................ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI............. ◕ .• ❤•.
•❤•¸.•´`•.¸• ❤ •¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤•¸.•´`•.¸•❤•¸.•´`•.,¸•❤•
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
____________( ___________ () __________[___] __(¯`v´¯)_[_____]_(¯`v´¯) _(¯`(۩)´¯)[______](¯`(۩)´¯) __(_.^._)_(¯`v´¯)_(_.^._) ۩۩۩۩۩۩۩(¯`(۩)´¯)۩۩۩۩۩۩۩۩۩ ۩۩۩۩۩۩۩۩(_.^._)۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩ ____۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩ Bywają noce najdłuższe w życiu, kiedy nie czas na sen... Wciąż dręczą wspomnienia, obecne w każdej minucie... Zły bez Ciebie świat... **Pamiętam o Tobie Aniołku **
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. W każdym z nas cząstka Ciebie zostanie. Każdemu dałeś coś z siebie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Mamusi Bartusia życzę Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet.
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
"Już nic nie będzie takie samo... Choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmurki Już nic nie będzie takie samo... Choć uśmiech może kiedyś wróci Już nic nie będzie takie samo... Bo moja dusza się nie rozsmuci." (♥)(♥)(♥)
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
______✿ღ✿ღ_________✿ღ✿___ ___✿ღ✿ღ✿ღ_______✿ღ✿ღ✿ღ__ _✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ___✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ __ _✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ__ __✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿__ ____✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿__ ______✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿__ ________ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ__ __________ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ__ ___________ღ✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ__ ____________✿ღ✿ღ✿ღ✿ღ__ ______________✿ღ✿ღ✿ღ__ ________________ღ✿ღ✿ __ _________________ღ✿ღ_ __________________.✿_ Bartku... Światełko pamięci
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|