|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655152
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Smutno , smutno. Nawet nadzieja gdzieś się schowała.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
(*)(*)(*)(*)(*)(*) Czymże jest to odejście ? Co cios zadaje celnie. Zabiera podstępnie przyjaciół ... a później jakby nigdy nic odchodzi w nieznane, By jeszcze kiedyś wrócić*** PAMIĘĆ I MODLITWA DLA CIEBIE ANIOŁKU **** (*)(*)(*)(*)(*)(*)
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)__JESTEŚ____*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´_W__MOIM__*ild* __*ild*`•.´__SERDUSZKU__*ild* ____*ild*_____________*ild _______*ild*________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*____ *ild*__`•.,,.•
___________*ild**ild*____(¯`•´¯) ____________*ild*_______`•.,,.•
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu.Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem. Czas....straci wtedy znaczenie.
Świat ducha nie zna granic.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
_______(
______(,;)
_____〖♥〗
_____〖♥〗
_____〖♥〗
..........(____)
..((_,»*¯**¯*«,_))
--♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
DLA CIEBIE ANIOŁKU...
--♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Kimże jestem bez Ciebie. Wciąż pytam siebie bez skutku. Bez Ciebie jestem jedynie, Małą kropelką smutku. Słoną łzą samotności, Co po policzku spływa . I oceanem tęsknoty, Która Twe imię wciąż wzywa. TWOJEJ PAMIĘCI ... ♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥.BARTUNIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
ڿڰۣڿ ❀ ❤ ❀ ڿڰۣڿ ❀ ❤ ❀ ڿڰۣڿ
…Uwiędło jedno życie
I w kraj odeszło cieni.
Tyle się odmieniło,
A świata to nie zmieni..
ڿڰۣڿ ❀ ❤ ❀ ڿڰۣڿ ❀ ❤ ❀ ڿڰۣڿ
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Daj nam wiarę, że to ma sens Że nie trzeba żałować naszych dzieci Że gdziekolwiek są dobrze im jest Bo są z nami choć w innej postaci I przekonaj, że tak ma być Że po glosach tych wciąż drży powietrze Że odeszli po to by żyć I tym razem będą żyć wiecznie
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
Bronisława Sibiga
W drodze do nieba
„Idę drogą ku gwiazdom.
Potykam się
Upadam
Wstaję.
Jeszcze nie teraz.
Jutro będę tam.”
Światełko pamięci z modlitwą
Tobie…Bartuś...
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
ŚWIATEŁKO_PAMIĘCI Zapalam Tobie światełko z tęczowym promieniem, które w mym sercu płonie codziennym wspomnieniem ♥ ..........♥
..........♥) ........♥( ........(♥
..........) ........(♥) ........_(_ .......[....] ......[..♥..] ......[......] @@@@@@@@@@@@@@@@@@ SPOCZYWAJ W POKOJU ANIOŁKU [*]
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|