|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655217
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Lena D.
|
|
░░░❀▐▐▐❀░░░❀▐▐▐❀░░ ░░▐▐▐▐▐▐░░░▐▐▐▐▐▐░░ ░▐▐▐░░░░▐░▐░░░░▐▐▐░ ░▐▐▐░░░░░▐░░░░░▐▐▐░ ░░▐▐▐░░░░░░░░░▐▐▐░░ ░░░░▐▐▐░░░░░▐▐▐░░░░ ░░░░░░▐▐▐░▐▐▐░░░░░░ ░░░░░░░░▐▐▐░░░░░░░░ ░░░░░░░░❀▐❀░░░░░░░ ❀ ♥ ❀ •*`*•,❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥ ❀•*`*•❀ ♥ ❀ ,•*`*• ❀ ♥ ❀ Pamiętam Bartku...
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Sypią się łzy jak płatki róż i ból w sercu nie chce ustać.
Bartusiu. Nikt nie cofnie biegu zdarzeń.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
░░░(¯`v´¯)
░░(¯`۰۪۪۫۫●۪۫۰´¯)
░░░(_.^._)
░(¯`v´¯)
(¯`۰۪۪۫۫●۪۫۰´¯)
░(_.^._)░░ PAMIĘTAM BARTKU
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Tęsknota jest moją karą, jak każdego dnia mierzyć się z brakiem Twojej obecności która pozwalała mi normalnie oddychać. Czasami mam wrażenie że już nigdy nie złapię normalnego oddechu, nic przecież mi Ciebie nie wróci.. Pozwól mi synku wierzyć że jeszcze się spotkamy, proszę pozwól mi mieć świadomość że kiedyś jeszcze uściskam Cię tak do granic możliwości.. Miłość moja bowiem nie ma granic.. Pozwól mi synku uwierzyć że nadal jesteś.. Bardzo Cię potrzebuję.. pozwól.. ˜”*•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ◕◕═════♣♣═════◕◕ BARTUNIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
„Ludzkie łzy to z jednej strony wyraz ogromu cierpienia, lecz z drugiej także ulga. Razem z łzami wypływa cierpienie, by zrobić miejsce na nową, kolejną falę bólu. Inaczej ból przestałby się w nim mieścić.” — Dorota Terakowska Tam gdzie spadają anioły Im więcej kochamy, tym więcej cierpimy...
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu.Żegnałeś się z bliskimi słowem "Do widzenia ",niech to słowo nadziei pozostanie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
...........º**º................º**º ......º*********º......º*********º ....º****************************º. ...º********(¯`v´¯) *************º ...º***** (¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)¯´v´¯)******º ...º****** (_(¯`v´¯) ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)*****º .....º******(¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)^¸_)******º ........º******(_¸^¸_)**********º ..........º*******************º ...............º************º ...................º*******º ......................º**º ...ZAWSZE W MOIM SERCU ........................* KOCHANY ANIOŁECZKU...❀❀
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
•۞•°*”˜ ˜”*°•۞• •۞•°*”˜ ˜”*°•۞• •۞•°*”˜ ˜”*°•۞•
"Czasem cały świat oznacza mniej
niż jeden człowiek, którego brak"
Bartku...
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu.
Tam gdzie jest miłość nigdy nie zapada mrok.
Niech Dobry Bóg otoczy Cię Swoją Ojcowską miłością.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
❤️❤️❤️ WALENTYNKOWE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI❤️❤️❤️,WRAZ Z SZEPTEM MODLITWY ❤️❤️❤️ DO NIEBA PRZESYŁAM ❤️❤️❤️DLA CIEBIE KOCHANY ANIOŁKU ❤️❤️❤️ BARTKU, PRZESYŁAM SPÓŻNIONE ŚWIATEŁKA URODZINOWE ******DLA CIEBIE KOCHANY (*)(*)(*)
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|