|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655130
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
۰̮̑●̮̑۰ .•°*””*°• ۰̮̑●̮̑۰.•°*””*°• ۰̮̑●̮̑۰۰̮̑●̮̑۰ .•°*””*°• ۰̮̑●̮̑۰.•°*””*°• ۰̮̑●̮̑ WTORKOWE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI WRAZ Z SZEPTEM MODLITWY DLA CIEBIE BARTOSZU ******************** • ۰̮̑●̮̑۰.•°*””*°• ۰̮̑●̮̑ PAMIĘTAM ۰۰̮̑●̮̑۰ .•°*””*°• ۰̮̑●̮̑
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
♥ Smutne są słowa, gdy giną bez końca. Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy tęskni do Ciebie bez końca....ANIOŁECZKU...♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
░░░░♥ Rozpacz jest upadkiem
z którego trzeba powstać.░░░░♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
Wielkanoc 2016 Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie ........ (¯`v´¯) ....... (¯`-❤- ´¯) ......... (_.^._)(¯`v´¯) ..(¯`v´¯) ╲((¯`-❤- ´¯) (¯`-❤- ´¯))/˜¨(_.^._) .. (_.^._)¸.~“˜¨¸╲(“˜¨ “˜¨..╲(¸.~“˜¨~˜˜¨)|¸.~“˜ Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy i nadziei na ponowne spotkanie z naszymi ukochanymi, dziękuję za wspólne trwanie.
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
❤️❤️❤️*** ❤️❤️❤️*** ❤️❤️❤️ ** ANIOŁKU KOCHANY ** W TE PIĘKNE SŁONECZNE ŚWIĘTO, ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSTUSA, ZAPALAM TOBIE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ....W NADZIEI I WIERZE...... ŚPIJ ANIOŁKU W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI ***** ❤️❤️❤️*** ❤️❤️❤️*** ❤️❤️❤️ Twoim bliskim, z okazji Świąt Wielkanocnych , życzę dużo radości w sercu i pięknych spotkań w gronie rodzinnym :)
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀ ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, TO PRAWDZIWE TEŻ PŁONIE DLA CIEBIE NA GROBIE MEGO MĘŻA. ❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀ Z okazji świąt wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi, oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie.
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Bartka Szczyrba
(mama)
|
|
>>Wielkanoc 2016 << *** Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki. *** Ty też żyjesz w sercach ludzi pamiętających o Tobie Bartusiu Kochany *** Wieczne odpoczywanie......
|
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
|
|
... Boże daj nam wiarę, że to ma sens... Że nie trzeba żałować bliskich, Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami, choć w innej postaci... I przekonaj, że tak ma być, Że "po głosach ICH wciąż drży powietrze"... Że odeszli po to, by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie • «•*•»▬▬ «♥
….▒____________▒ _▒▒▒__________▒▒ ▒▒░▒________▒░▒ ▒▒░▒▒_____▒▒░▒ ▒▒░░▒____▒▒░ ▒ ▒░░░▒___▒▒░░▒ ▒░░░▒__▒▒░░▒ ▒░░ ▒__▒░▒▒░▒ ▒▒░▒__▒▒▒░▒▒ _▒░░░░░░░░▒▒ __▒▒░░░░░░░▒▒ __▒▒░░░░░░░ ▒ __▒░(◒░░░░░(◒ ▒▒▒▒ _▒░░░░░░░░░ ▒░░░░▒ _▒░░░░;░░░;░░▒░░░░░▒ _▒▒░░░;█ █;░▒▒░░░░░░▒ ▒░▒▒░░”"█”░▒▒░░░░░░░▒_▒ ▒░░░▒░░░░▒░░░░▒░░░▒ ▒░ ▒▒░░░▒▒▒▒░░░░▒░░░▒▒░▒ ▒▒░░░░░░░▒░▒▒░░░░░▒░▒ _▒▒░▒▒░░▒░ ▒░░░░░▒░▒ __▒▒░░▒░░▒░░▒░░░░░▒▒ __▒▒░▒▒░▒░░░ ▒░▒▒░░▒ ¸.•´¨✿
¸.•´¨✿
♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ «♥«•*•»▬▬ «♥
«•*•» WESOŁYCH ŚWIĄT W NIEBIE «•*•»
♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ «♥«•*•»▬▬ «♥
Bliskim Niech Zmartwychwstały Pan Jezus Napełni serca miłością i pokojem Niech przemieni smutek w radość. Każdy płacz i zmartwienie w szczęście i nadzieję. Z całego serca! Grażyna
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Wiem, że tu jesteś… Ale tak cicho, jakby Cię wcale tu nie było. Lecz ja wciąż czuję w domu, w lesie, w mieście. Jakby koło mnie Twoje serce biło…
Czuję także wpatrzone we mnie Twoje oczy. Uważne i troskliwe nawet w środku nocy. Wiem też, że na skrzydłach ze światła pobiec możesz wszędzie i w mój sen wejść łatwo, i śpiewać w kolędzie…
Dobrze, że tu jesteś w dni zwykłe i w niedziele. Ukryty w powietrzu - mój dobry Aniele! ⊰✿
˜”*•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ◕◕═════♣♣═════◕◕ BARTUNIU KOCHANY CHŁOPAKU - Zapalam Wielkanocne Światełko na dzisiaj , jutro i pojutrze. ⊰✿
˜”*•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ◕◕═════♣♣═════◕◕ ___KOCHANI___ Z okazji Świat Wielkanocnych życzę Wam wszystkiego tego,co od Boga pochodzi.Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijani
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Zapalam Wielkanocne Światełko na dzisiaj , jutro i pojutrze.
Twoim bliskim życzę , aby te Szczególne Święta dały nadzieje na powtórne spotkanie się z Tobą.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|