|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655125
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Śmierć się nie lituje, ofiar nie wybiera. Trudno po tym wszystkim myśli jest pozbierać. Jeszcze, gdy dociera do mózgu wołanie, Że to już ostatnie, nasze pożegnanie. Nie ma Ciebie obok, wciąż mijają lata. Wyschły nawet łzy na cmentarnych kwiatach. Nie czekam daru lata, godzin już nie liczę. Mogę tylko palić na Twym grobie znicze. ◕◕═════♣ BARTUNIU KOCHANY ♣═════◕◕
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
.......................) ......................(,)) ....................(((,))) ...................((((,)))) ....................(((,))) ..................•×*│*ו.. .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•* .♥ .♥.♥.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥
.♥.♥.♥ ŚWIATEŁKO ♥.♥ .♥.♥
.♥ .♥.♥ .PAMIĘCI ♥.♥.♥ .♥.♥
.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥
.♥.♥ DLA CIEBIE ANIOŁKU .♥.♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Trudno powstrzymać łzy wypełniające serce minionym czasem wpisanym w naszą duszę.
Bartusiu. Gdyby tak można było zatrzymać czas choć na chwilkę, choć na chwilkę...
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
●─═ڿڰۣڿ☼»̯̆« »̯̆« ♡»̯̆« »̯̆« ☼ڿڰۣڿ═─●
Zatrzymaj się
- to przemijanie ma sens!
Potok się nie zdumiewa,
lecz zdumiewa się człowiek!
●─═ڿڰۣڿ☼»̯̆« »̯̆« ♡»̯̆« »̯̆« ☼ڿڰۣڿ═─●
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
W sercu rodziców ból.
W oczach rodziców łzy
A w myślach ciągle Bartusiu Ty.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
To płacze serce,
tak cichutko łka
a w smutnym oku zastyga łza.
To płacze serce nad losem swym,
odeszło szczęście,
a Ty BARTUNIU wraz z Nim.
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu.
Bóg Cię odział w piękne szaty. Mamy ,Taty byłeś chwałą.Nic dziś prócz łez nie zostało.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Bóg Cię zabrał, z radości powstał smutek... Z codziennych uśmiechów, powstały słone łzy... Z wesołych dni, powstały szare i puste sny... Spoczywaj w pokoju (*) (*)(*)(*)*******************************************
|
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
|
|
NA BIAŁYCH SKRZYDŁACH MEWY „Na białych skrzydłach mewy Odleciały Dni dawne, dni przeszłe Skrzydłami trzepotały na wietrze Dni radosne Dni śmieszne Łzami zalane Zadumane Ku krańcom ziemi W nieskończoną dal Swą bielą migotały Leciały, leciały Wysoko w niebo Daleko w chmury Dni moich całe tabuny Wróciły do mnie potem Słodkie krople wspomnień Ciepły deszcz Dni dawnych Dni przeszłych” (*) Niech nasza pamięć ocali Cię Bartku od zapomnienia…
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Ktoś kogo kochamy
Odchodzi
Pozostaje pustka
Smutek na twarzy
Nic nas nie cieczy
Mamy żal do świata
Za to, że zabrał nam
Kogoś kogo tak bardzo kochaliśmy
ŚWIATEŁKO WIECZNEJ PAMIĘCI... [*]
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|