KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655118
Dodane ponad rok temu
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
▐▌░▄░▐▌»̯̆«
▐▌▄█▄▐▌                      
▐▌█░█▐▌IECZNE »̯̆«                      
▐█▌░▐█▌ODPOCZYWANIE»̯̆«                      
▀▀▀░▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀                      
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
___SYNU___ Choć Twe życie krótko trwało, tak wiele bólu zostało. Choć zgaszone me marzenia, nie doczekały się spełnienia. To dlaczego? już nie pytam, resztką sił nadzieję chwytam, Że w końcu ze szczęścia zapłaczę kiedy Cię spotkam, przytulę,zobaczę. TWOJEJ PAMIĘCI ... ♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥ BARTUNIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu.
Do mety dopłynąłeś tak nagle.
Nie zdążyliśmy wyłączyć stopera.
Przestał wiatr wiać w Twe żagle.
Niebiańska fala Cię zabiera.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Magdy
(bliska ze strony)
" Za mało jest już w nas muzyki, aby zatańczyło w nas życie". Teraz ucichła. Ucieka się w powieści, aby być gdzie indziej.
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥
ANIOŁKU... Na jednej dłoni wspomnienia- Przeszłość, co przeminęła, Dni szare i kolorowe... Na drugiej dłoni marzenia, Ukryte pragnienia duszy I coś nie do spełnienia... A może mijamy się za szybko O krok, o uśmiech, o uścisk dłoni I chwil co moglibyśmy dzielić Już nigdy nie uda się dogonić ? ♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥
ANIOŁKU...PAMIĘTAM...
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ .۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿. ̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿.DLA ۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿ \.۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿..CIEBIE )¯`.|/ ۰̮̑✿
.. `-.|/.´¯)ANIELE /.-‘”  ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ Serdecznie dziekuję za pamięć i pozdrawiam
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Słoną łzą samotności
Co po policzku spływa
I oceanem tęsknoty
Która Twe imię wciąż wzywa
Choć czasami się nie da
łez płynących powstrzymać,
gdy tęsknota aż boli
smutku nie da zatrzymać
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
......................) ......................(,)) ....................(((,))) ...................((((,)))) ....................(((,))) ..................•×*│*ו.. .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•* .♥ .♥.♥.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥
.♥.♥.♥ ŚWIATEŁKO ♥.♥ .♥.♥
.♥ .♥.♥ .PAMIĘCI ♥.♥.♥ .♥.♥
.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥
.♥.♥ NA DZISIEJSZY DZIEŃ .♥.♥
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Cieplutkie niedzielne światełko dla Ciebie Bartusiu.
Tak wiele jest Ciebie w pustym wciąż sercu.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
siostra śp. B. Bentlejewskiej
Ty przecież gdzieś być musisz Musisz gdzieś być Gdzieś daleko się teraz uśmiechasz A może tu - blisko Ty przecież gdzieś być musisz Musisz gdzieś być Istniejesz na pewno Choć może za górą niejedną I za niejedną rzeką Ale istniejesz, na pewno. …...…,•’``’•,•’``’•, …...…’•,`’•,*,•’`,•’ ...……....`’•,,•’` Smutne światełko na dobranoc!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   187   188   189   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.