|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655118
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
▐▌░▄░▐▌»̯̆«
▐▌▄█▄▐▌
▐▌█░█▐▌IECZNE »̯̆«
▐█▌░▐█▌ODPOCZYWANIE»̯̆«
▀▀▀░▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
___SYNU___ Choć Twe życie krótko trwało, tak wiele bólu zostało. Choć zgaszone me marzenia, nie doczekały się spełnienia. To dlaczego? już nie pytam, resztką sił nadzieję chwytam, Że w końcu ze szczęścia zapłaczę kiedy Cię spotkam, przytulę,zobaczę. TWOJEJ PAMIĘCI ... ♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥ BARTUNIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu.
Do mety dopłynąłeś tak nagle.
Nie zdążyliśmy wyłączyć stopera.
Przestał wiatr wiać w Twe żagle.
Niebiańska fala Cię zabiera.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Magdy
(bliska ze strony)
|
|
" Za mało jest już w nas muzyki, aby zatańczyło w nas życie". Teraz ucichła. Ucieka się w powieści, aby być gdzie indziej.
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥
ANIOŁKU... Na jednej dłoni wspomnienia- Przeszłość, co przeminęła, Dni szare i kolorowe... Na drugiej dłoni marzenia, Ukryte pragnienia duszy I coś nie do spełnienia... A może mijamy się za szybko O krok, o uśmiech, o uścisk dłoni I chwil co moglibyśmy dzielić Już nigdy nie uda się dogonić ? ♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥
ANIOŁKU...PAMIĘTAM...
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ .۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿. ̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿.DLA ۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿ \.۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿..CIEBIE )¯`.|/ ۰̮̑✿
.. `-.|/.´¯)ANIELE /.-‘” ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ Serdecznie dziekuję za pamięć i pozdrawiam
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Słoną łzą samotności
Co po policzku spływa
I oceanem tęsknoty
Która Twe imię wciąż wzywa
Choć czasami się nie da
łez płynących powstrzymać,
gdy tęsknota aż boli
smutku nie da zatrzymać
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
......................) ......................(,)) ....................(((,))) ...................((((,)))) ....................(((,))) ..................•×*│*ו.. .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•* .♥ .♥.♥.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥
.♥.♥.♥ ŚWIATEŁKO ♥.♥ .♥.♥
.♥ .♥.♥ .PAMIĘCI ♥.♥.♥ .♥.♥
.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥.♥ .♥.♥
.♥.♥ NA DZISIEJSZY DZIEŃ .♥.♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Cieplutkie niedzielne światełko dla Ciebie Bartusiu.
Tak wiele jest Ciebie w pustym wciąż sercu.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
siostra śp. B. Bentlejewskiej
|
|
Ty przecież gdzieś być musisz Musisz gdzieś być Gdzieś daleko się teraz uśmiechasz A może tu - blisko Ty przecież gdzieś być musisz Musisz gdzieś być Istniejesz na pewno Choć może za górą niejedną I za niejedną rzeką Ale istniejesz, na pewno. …...…,•’``’•,•’``’•, …...…’•,`’•,*,•’`,•’ ...……....`’•,,•’` Smutne światełko na dobranoc!
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|