|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655090
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Nasze oczy płaczą przepełnione ogromnym bólem-to tęsknota krzyczy. Bartusiu. Zapalam światełko na trzy kolejne dni.Nie będę miał dostępu do internetu. Zawsze Dzieciaczki jesteście w moim sercu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Kiedy odwiedzi matka dziecko. Niejedna łza mogiłę zrosi. Wciąż białą różę będzie trzymać. O ukojenie bólu prosić. Zamyśli tylko się przy grobie. I wsłucha w tę cmentarną ciszę. Światło nadziei, które płonie. Ukoić może to rozstanie. wciąż splecione w bólu dłonie. Znów będą czekać na spotkanie. ☾●✽●☽BARTUNIU KOCHANY☾●✽●☽
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡
WEEKENDOWE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU....
NIECH NIGDY NIE GASNĄ....
** POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY **
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
.۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿.
̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿.DLA
۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿
\.۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿..CIEBIE
)¯`.|/ ۰̮̑✿
.. `-.|/.´¯)ANIELE
/.-‘”
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
_______$$$___$$$
______$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$
_______ $$$$$$$$
_________$$$$$ ___ BARTKU, ZAWSZE JESTEŚ W MOIM SERCU
___________$ _______ I W MEJ MODLITWIE
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
☆-:¦:- ☆ -:¦:- ☆ JAŚNIUTKA LAMPECZKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU ....☆-:¦:- ☆ -:¦:- ☆
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
◕◕═▬ •✿•♥▬ •✿•♥══◕◕
Nic tak nie rani
jak odłamki wspomnień ...
◕◕═▬ •✿•♥▬ •✿•♥══◕◕
|
Zgłoś SPAM
 |
siostra śp. B. Bentlejewskiej
|
|
Nie ma już nic, tylko wspomnień
cichy szept, zdeptanych uczuć stos,
góra pustych słów.
.(¯`•.•´¯) (¯`•.•´¯)
♥ `•.¸(¯`•.•´¯)¸.•´ ♥
Smutne światełko na dobranoc!
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
Czy szczęście może lśnić w boleści
i wybuchać płaczem radości
wszystko skrycie w sercu pomieścić
i zapamiętać dla potomności?
W mojej pamięci pozostaniesz …Bartku...
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
`•.¸(¯`’•.¸() () ()¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•.¸ (¯`█ █ █ ´¯)¸.•.´¯) ¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯ ** ANIOŁKU ** ŚWIATEŁKA PAMIĘCI, ZA WCZORAJSZY I DZISIEJSZY DZIEŃ... DLA CIEBIE ****POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY **** `•.¸(¯`’•.¸() () ()¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•.¸ (¯`█ █ █ ´¯)¸.•.´¯) ¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|