|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655068
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Odszedłeś od nas na zawsze, lecz serce zostało Twe złote.
Miłości czas nigdy nie zatrze i nie złagodzi tęsknoty.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
KOCHANY ANIOŁKU *******. Na zawsze... podążyłeś w stronę słońca! A tam - Idziesz dalej przed siebie.... - tam nie ma końca !!! ..........) ..♥
.♥.♥...(,) ...♥
♥...♥.[__]..♥
.♥.♥..[__]...♥ ŚWIATEŁKO ♥
..♥....[__] .♥.♥ .PAMIĘCI ♥.♥
......(____) ((_,»*¯**¯*«,_))
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡
*** ANIOŁKU *** KAŻDY KWIAT ZWIĘDNIE... KAŻDY BARWĘ ZMIENIA... TYLKO JEDEN POZOSTAJE ... TO KWIAT WSPOMNIENIA... ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡
MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO POSYŁAM (**) (**)
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
●─═ڿڰۣڿ☼»̯̆« »̯̆« ♡»̯̆« »̯̆« ☼ڿڰۣڿ═─●
Kiedy tęsknię wyciągam do Ciebie bezwiednie moje ręce dosięgnąć chcą Twoich rąk Kiedy tęsknię zamykam powieki i jesteś... I jesteś.. ●─═ڿڰۣڿ☼»̯̆« »̯̆« ♡»̯̆« »̯̆« ☼ڿڰۣڿ═─●
|
Zgłoś SPAM
Lena D.
|
|
Pamiętam Bartku...
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU....
NIECH NIGDY NIE GASNĄ....
** POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY **
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
Byłeś Jesteś Będziesz Dla mnie na wieki Tęsknota spływa po sercu topiona ciepłem słonecznych promieni. Umoczyć w niej palec pragnę i poczuć jej słoność, delektować się nią do woli , by wreszcie wydobyć tą jedną nutkę słodyczy. Tylko jedna nutka by poczuć ukojenie w tęsknocie. ........ (¯`v´¯) ....... (¯`-❤- ´¯) ......... (_.^._)(¯`v´¯) ..(¯`v´¯) ╲((¯`-❤- ´¯) (¯`-❤- ´¯))/˜¨(_.^._) .. (_.^._)¸.~“˜¨¸╲(“˜¨ “˜¨..╲(¸.~“˜¨~˜˜¨)|¸.~“˜
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Łza na policzku matki... Otrzeć ją trudno niezmiernie... Ta łza na policzku matki, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa... Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa... Kto zrozumie, ogarnie matki łzy i cierpienie... Kto pochylić się zechce nad jej bólem, tęsknieniem... Łza na policzku matki... wycieram ją od nowa a ona płynie i płynie wyschnąć wciąż nie gotowa... ☾●✽●☽BARTUNIU KOCHANY☾●✽●☽
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
Minuta ciszy po umarłych czasami nie trwa dobę lecz wieczność
W. Szymborska.
Światełko pamięci
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
•*✿*• Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,
marzenia uskrzydlają chorą duszę,
lecz wciąż jest w nas smutek i tęsknota...•*✿*•
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|