KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655140
Dodane ponad rok temu
mama Marcina B
 -:¦:- •♥• -:¦:- -:¦:- •♥• -:¦:- -:¦:- •♥• -:¦:- A JA BĘDĘ TWYM ANIOŁEM TWĄ RADOŚCIĄ,SMUTKIEM,ŻALEM BĘDĘ GWIAZDĄ NA TWYM NIEBIE BĘDĘ ZAWSZE OBOK CIEBIE.  -:¦:- •♥• -:¦:- -:¦:- •♥• -:¦:- -:¦:- •♥• -:¦:- Bliskich przytulam i życzę spokojnych Świąt Wielkanocnych .
Zgłoś SPAM
MAMA LAURY URBAŃSKIEJ
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,
Lecz jedno pozostaje na zawsze... wspomnienie.
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
░╬░╬░╬░╬░╬░╬░╬░╬░╬░╬░╬

ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE
ANIOŁKU ...W TEN WIELKI CZWARTEK...
POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY *******

░╬░╬░╬░╬░╬░╬░╬░╬░╬░╬░╬░
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
I tylko Panie nadzieja w Tobie , że się kiedyś spotkamy.
Światełko pamięci w Wielki Czwartek dla Ciebie Bartusiu.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
...........º**º................º**º ......º*********º......º*********º                         ....º****************************º.                         ...º********(¯`v´¯) *************º                         ...º***** (¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)¯´v´¯)******º                         ...º****** (_(¯`v´¯) ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)*****º                         .....º******(¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)^¸_)******º                         ........º******(_¸^¸_)**********º                         ..........º*******************º                         ...............º************º                         ...................º*******º                         ......................º**º ...ZAWSZE W MOIM SERCU                         ........................* KOCHANY ANIOŁECZKU...❀❀                        
Zgłoś SPAM
Lena D.
♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥*•.¸.•* ♥♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥ Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.... ♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥*•.¸.•* ♥♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
(mama)
Prosiłam Boga o wodę, Dał mi ocean. Prosiłam Boga o kwiat, Dał mi ogród. Prosiłam Boga o drzewo, Dał mi las. Prosiłam Boga o SYNA, Dał mi CIEBIE. Dziękuję że byłeś...... Bartusiu każdego dnia dziękuję Bogu,że byłeś,że Cię mieliśmy,że dałeś nam tyle radości,dumy…Dziękuję za każdy dzień spędzony z Tobą...
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Zakwitły już jabłonie na wiosny powitanie-posłuchaj biją dzwony, to jest Zmartwychwstanie. Przeżyjmy te chwilę godnie, pomyślmy o przemijaniu, które jest naszą nadzieją ma spotkanie z naszymi bliskimi. Pokój Twojej Duszy Bartusiu♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Wspomnieniem stałeś się Ty Synu. Jak ten zegar co odlicza czas. Jak gwiazdy na niebie. To wszystko to odbicie Ciebie. Gwiazdy to Twoje oczy. Zegar to mijający czas. Nic nie znaczą one. Bo Ciebie nie ma wśród nas. Nie umiem się cieszyć. Zapomniałam co to śmiech. Ale będę się śmiać. Kiedy zegar odliczy mój czas. MOJA PAMIĘĆ DLA CIEBIE   ◕°☀ ______◕°☀ _____☀◕   ◕°☀ BARTUNIU KOCHANY ◕°☀
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Nadzieja i wątpliwość - na przemian serce miota, i pozostało nam tylko... wspomnienie i tęsknota.. ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜     ◕◕═════♣♣═════◕◕        ŚWIATEŁKO PAMIĘCI         ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜   ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜  ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜  ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   190   191   192   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.