KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654917
Dodane ponad rok temu
mama Pawła Sz
Cicho serce, nie krzycz już więcej Cicho serce, nie łkaj więcej. Wiem, że boli, dławi i dusi. Uspokój się już, proszę Pełne goryczy nieszczęść jest życie, przecież dobrze wiesz. Nie krzycz już serce, proszę Łzy osusz pozostałą kruszyną miłości, światełkiem nadziei, co w dali świeci. Kiedyś posmakujesz jeszcze szczerej radości i będzie uczta dusz, a teraz Cicho serce, nie krwaw już, proszę daj o sobie zapomnieć to boli. nie dźwigaj kamienia smutku, żalu ciężar wyrzuć z siebie, Serce, czy każdy ciebie ma, czuje dogłębnie tak jak ja. Serce, choć bardzo bolisz cieszę się że cię mam,bo w nim schowana jest moja miłość i moja łza. światełka mojej pamięci dla ciebie Bartku
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Bóg jest czasem Wiecznego zegara Który odmierza nam czas Od wschodu do zachodu Od nocy i dnia od godziny krzyku narodzin Do snu śmierci I zmartwychwstania. Bo Bóg jest czasem Który żyje – przedwiecznie A my Tylko drobiną piasku w jego ręce. ▇ ❤️❤️❤️ ŻYWYM TĘSKNOTA ZOSTANIE.... WSPOMNIENIA I PAMIĘĆ NA LATA.....BARTUNIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Jak to wszystko Panie wymysliłeś Jak misternie wszystko postwarzałeś Jedną tylko sprawę zaniedbałeś Tylko o tym Panie zapomniałeś Gdzie telefon dla nas jest do nieba Gdzie ten numer żeby z dzieckiem porozmawiać Żebym mogła przypomnieć co dzień Że na siebie w niebie ma uważać Żebym mogła chociaż raz zadzwonić I upewnić się czy jest szczęśliwe Czy na pewno biega po ogrodach Czy na pewno złote jabłka zrywa Gdzie ten numer jest do nieba dobry Panie I w kolejce bym czekała bez szemrania Żeby tylko móc usłyszeć z tamtej strony Już niedługo mamuś do spotkania. wiersz H SURMACZ miliony światełek do samego nieba dla ciebie BARTKU
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
•*✿*• Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,
marzenia uskrzydlają chorą duszę,
lecz wciąż jest w nas smutek i tęsknota...•*✿*•
Zgłoś SPAM
Lena D.
,•’``’•,•’``’•, ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸
’•,`’•,*,•’`,•’ ....`’•,,•’ .........ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NA DZISIEJSZĄ NIEDZIELĘ..... ........,•’``’•,•’``’•,…I WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI ........’•,`’•,*,•’`,•’ ...........`’•,,• ’ ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*• ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥`*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*♥
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
„Ludzkie łzy to z jednej strony wyraz ogromu cierpienia, lecz z drugiej także ulga. Razem z łzami wypływa cierpienie, by zrobić miejsce na nową, kolejną falę bólu. Inaczej ból przestałby się w nim mieścić.” Im więcej kochamy, tym więcej cierpimy... Światełko wiernej pamięci niech płonie dla Ciebie Bartusiu … Spoczywaj w spokoju.
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Pośród sennej mgły niech mijają dni Serce śpi Żeby wzlecieć znów, żeby znów się wzbić Musi nabrać sił, nim nadejdzie to, co ma być Kiedy serce śpi, daj odpocząć mu Przecież czeka je nowy ból Kiedy zbudzi się, wtedy da ci znak Zatrzepoce jak w sidłach ptak Jeszcze wyrwie się, jeszcze jeden raz I pofrunie w nieba blask. Gdyby tak synku ,można było Zamknąć oczy, nie myśleć. Nie męczyć się rozmowami. Zamknąć oczy i usnąć, Odpłynąć z aniołami. Zamknąć oczy, nie tęsknić, Uciekać przed smutkami. Zamknąć oczy, nie cierpieć, Schować się między snami. najjaśniejsze światełka do samego nieba dla ciebie Bartoszu
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
◦๑ஐ۞█▓▒ ♨_░ PAMIĘTAM ANIOŁKU O TOBIE KAŻDEGO DNIA...
◦๑ஐ۞█▓▒ ♨_░ ŚPIJ ANIOŁKU W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI..
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
.....A świat toczył się dalej,ludzie gdzieś biegli, auta jechały i kula ziemska kręciła się jak dotychczas..... zupełnie jakby nikogo nie obchodziła Twoja śmierć Kochanie....... zupełnie tak,jakby nic się nie stało....... zupełnie tak,jakbyśmy mieli się zaraz spotkać znowu.......Tęsknię...... •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)(*)(*) •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Nie każ mi czekać - długo tak... Aż się pojawisz przy mnie znów... Bo tak mi bardzo - Ciebie - brak... Brak Twego ciepła... Twoich - słów. Nie każ mi czekać - chwili - dłużej... Na powrót Twój - tak upragniony... Na łódce marzeń mych - niedużej... Wypływam z każdym snem - stęskniona. I wypatrując Cię - z oddali... Przyglądam się najmniejszej fali... Czy jakiś żagiel tam nie gości. Niechaj się wreszcie - sen mój - spełni... Że w swoje - wezmę Cię - ramiona. By w mym OGRODZIE przysiąść w nocy... By cię - melodią słów - uraczyć... Tak pragnę spojrzeć w TWOJE OCZY, Tak bardzo pragnę Cię zobaczyć. Przybywaj więc CHOCIAŻ WE ŚNIE- niech serce moje... Tak się - czekaniem - nie zadręcza... Bo gdy będziemy razem już. NIEBO - ozdobi - BARWNA TĘCZA. DLA CIEBIE BARTOSZU NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA DO NIEBA
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   174   175   176   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.