|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654907
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Wiatr nie wysuszył łez i nie zwiał bólu.
Słońce opaliło twarz lecz nie zakryło cierpienia.
Bartusiu....♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
Pomimo, że każda chwila radości
trwa niezmiernie krótko a później
znika, zawsze pozostawia za sobą
trwałą nadzieję i jeszcze
trwalsze wspomnienie...
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
*``````````( *`````````(,)) *````````(,) )) *```````(((,)) ) *``````(( ((,) ))) *```````(( (,,))) *``````````[] *```````[**_**] *```````[**_**] ... *```````[**_**] ...ŚWIATEŁKO *```````[**_**] ...PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU. ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღ
♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Pawła Sz
|
|
Gdy cię spotykam nad studnią, Gdzie niebo w wód śpi błękicie, Pytam:Dlaczego nie widzę twych oczu, Tylko ich w wodzie odbicie?" Kiedy spotykam cię we śnie, Który wykwita w noc z głuszy, Pytam: "Dlaczego cię nie ma na świecie, Lecz żyjesz jedynie w mej duszy?..." Wciąż pytam synku. Wciąż pytam synku,wciąż krzyczy moje serce. Bo ja, nie mogę mymi myślami uciec wstecz,to ból ogromny, me myśli idą naprzód ciągle szkają ciebie a wspomnienia to ciągle otwarta rana jest, wzrok mój błądzi po niebie i ciągle szuka ciebie. A CIEBIE NIE MA SYNKU WCIĄŻ NIE MA. słoneczne światełka do samego nieba dla ciebie BARTOSZU
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
My wszyscy idziemy tą sama drogą, która prowadzi do Wieczności-tam się spotkamy Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
`•♥•´¯) `•.,(¯`•♥•´¯) ŚWIATEŁKO `•.,(¯`•♥•´¯) PAMIĘCI ♥(¯`.´¯)♥ (¯°۰۪۪۫۫●۪۫۰°¯) ♥(_.´`._)♥ To co mamy w rękach ... jest chwilowe, to co mamy w sercu, zostaje na zawsze..*♥´¨) ¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨) (¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-.-
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
................✿ .............✿.√,•*´✿ ....(¯`v´¯) •./¸✿ ) (¯` ✿..¯))/•✿¸. .(_.^._)√•*´✿ ✿•*´)//´✿ )¯`.|/ ۰̮̑✿ `-.|/.´¯) /.-‘”__LAMPECZKA OD SERCA ZAPALONA I BUKIECIK WIOSENNYCH KWIATKÓW..❤️❤️
|
Zgłoś SPAM
 |
siostra śp. B. Bentlejewskiej
|
|
Mocno wierzę Bartku,
że w tym lepszym świecie
jesteś szczęśliwy.
*•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•*
Smutne światełko pamięci!
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO
MOJEJ PAMIĘCI
[[**]]
Z nadzieją w sercach czekamy,
że kiedyś na pewno się spotkamy...
♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
»*¯*« »*¯*«»*¯*« »*¯*«
Światełko Pamięci [*]
»*¯*« »*¯*«»*¯*« »*¯*«
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|