KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654907
Dodane ponad rok temu
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Wiatr nie wysuszył łez i nie zwiał bólu.
Słońce opaliło twarz lecz nie zakryło cierpienia.

Bartusiu....♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Hanna T.



Pomimo, że każda chwila radości
trwa niezmiernie krótko a później
znika, zawsze pozostawia za sobą
trwałą nadzieję i jeszcze
trwalsze wspomnienie...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
*``````````( *`````````(,)) *````````(,) )) *```````(((,)) ) *``````(( ((,) ))) *```````(( (,,))) *``````````[] *```````[**_**] *```````[**_**] ... *```````[**_**] ...ŚWIATEŁKO *```````[**_**] ...PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU. ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღ
♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Gdy cię spotykam nad studnią, Gdzie niebo w wód śpi błękicie, Pytam:Dlaczego nie widzę twych oczu, Tylko ich w wodzie odbicie?" Kiedy spotykam cię we śnie, Który wykwita w noc z głuszy, Pytam: "Dlaczego cię nie ma na świecie, Lecz żyjesz jedynie w mej duszy?..." Wciąż pytam synku. Wciąż pytam synku,wciąż krzyczy moje serce. Bo ja, nie mogę mymi myślami uciec wstecz,to ból ogromny, me myśli idą naprzód ciągle szkają ciebie a wspomnienia to ciągle otwarta rana jest, wzrok mój błądzi po niebie i ciągle szuka ciebie. A CIEBIE NIE MA SYNKU WCIĄŻ NIE MA. słoneczne światełka do samego nieba dla ciebie BARTOSZU
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
My wszyscy idziemy tą sama drogą, która prowadzi do Wieczności-tam się spotkamy Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
`•♥•´¯)                 `•.,(¯`•♥•´¯) ŚWIATEŁKO          `•.,(¯`•♥•´¯)  PAMIĘCI         ♥(¯`.´¯)♥               (¯°۰۪۪۫۫●۪۫۰°¯)            ♥(_.´`._)♥   To co mamy w rękach ... jest chwilowe, to co mamy w sercu, zostaje na zawsze..*♥´¨) ¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨) (¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-.-
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
................✿               .............✿.√,•*´✿               ....(¯`v´¯) •./¸✿ )               (¯` ✿..¯))/•✿¸.               .(_.^._)√•*´✿                ✿•*´)//´✿               )¯`.|/ ۰̮̑✿               `-.|/.´¯)               /.-‘”__LAMPECZKA OD SERCA ZAPALONA                I BUKIECIK WIOSENNYCH KWIATKÓW..❤️❤️           
Zgłoś SPAM
siostra śp. B. Bentlejewskiej
Mocno wierzę Bartku,
że w tym lepszym świecie
jesteś szczęśliwy.

*•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•* ..*•.¸♥¸.•*
Smutne światełko pamięci!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO
MOJEJ PAMIĘCI
[[**]]

Z nadzieją w sercach czekamy,
że kiedyś na pewno się spotkamy...

♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
»*¯*« »*¯*«»*¯*« »*¯*«

Światełko Pamięci [*]

»*¯*« »*¯*«»*¯*« »*¯*«
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   173   174   175   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.