KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654892
Dodane ponad rok temu
MAMA ŚP.ROBERTA N.
.....................) ......................(,)) ....................(((,))) ...................((((,)))) ....................(((,))) ..................•×*│*ו.. .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•* ŚWIATEŁKA I MOJA PAMIĘĆ, ZAWSZE JEST PRZY TOBIE ANIOŁKU *********** ŚPIJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI ************************** ......................) ......................(,)) ....................(((,))) ...................((((,)))) ....................(((,))) ..................•×*│*ו.. .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•*
Zgłoś SPAM
Hanna T.





░░░(¯`v´¯)
░░(¯`۰۪۪۫۫●۪۫۰´¯)
░░░(_.^._)
░(¯`v´¯)
(¯`۰۪۪۫۫●۪۫۰´¯)
░(_.^._)
░░░(¯`v´¯) KWIATKI
░░(¯`۰۪۪۫۫●۪۫۰´¯) DLA CIEBIE
░░░(_.^._) BARTUSIU


Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem,
każda noc bólem,
godzina wiecznością.
Wspomnienie jest pocieszeniem,
ale pomaga tylko przez chwilę.
Potem znowu przychodzi :
tęsknota, ból, cierpienie...
Zgłoś SPAM
Hanna T.
♥ Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika, zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienie /Jean Paul/
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada

„Na białych skrzydłach mewy
Odleciały
Dni dawne, dni przeszłe
Skrzydłami trzepotały na wietrze
Dni radosne
Dni śmieszne
Łzami zalane Zadumane...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Niech.. Płonie.......... Światełko Pamięci z Modlitwą Dla Ciebie Aniołku. ...........▄█▄ ..............█ ___+_________+ ___+____۩۩_____+ __+____۩__۩_____+ _+____۩____۩____+ _+___۩__۩۩__۩___+ _+____۩_۩۩_۩___+_ __+_____۩۩___+___ _____██████__ Najlepszym pamiętnikiem jest serce, ono zapamięta Tych którzy, są godni pamięci********
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♥♥ Bo nasza miłość trwa i trwać będzie,
bo w naszych sercach Twoje bije serce...♥♥
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Wspomnienia w album serca włożyłam, okna marzeniom szerzej otworzyłam. Liczę gwiazdy na Niebie i kocham tę drogę, która prowadzi do Ciebie. Otulaj mnie swoimi skrzydłami. Nie pozwalaj zadręczać się pytaniami: Dlaczego, gdzie i po co? Nie wiem, co dalej.. Jeśli słyszysz - nie zwlekaj. niechaj z serca odrzucę tęsknoty i żale, Niech chociaż we śnie będzie wspaniale, w Prawdziwym Bożym Świecie ŻYĆ!! najjaśniejsze światełka mojej pamięci dla ciebie
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
.......(
........)
.......(*)
......[::::]
......[|||||]
.....[|||||||]
.....******.....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
życie to tylko chwila jak przez sito sączą się puste bez Ciebie dni, zastygają w bezruchu krople tamtych chwil... co jak bańka mydlana, pryska co dnia, staram się chwytać je w dłonie lecz ucieka jak mgła.. zawieszona JAK JA między ziemią a niebem. najjaśniejsze światełka do samego nieba dla ciebie Bartoszu
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   172   173   174   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.