|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654892
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
.....................) ......................(,)) ....................(((,))) ...................((((,)))) ....................(((,))) ..................•×*│*ו.. .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•* ŚWIATEŁKA I MOJA PAMIĘĆ, ZAWSZE JEST PRZY TOBIE ANIOŁKU *********** ŚPIJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI ************************** ......................) ......................(,)) ....................(((,))) ...................((((,)))) ....................(((,))) ..................•×*│*ו.. .................*•.¸_¸..•* .................*•.¸_¸..•*
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
░░░(¯`v´¯)
░░(¯`۰۪۪۫۫●۪۫۰´¯)
░░░(_.^._)
░(¯`v´¯)
(¯`۰۪۪۫۫●۪۫۰´¯)
░(_.^._)
░░░(¯`v´¯) KWIATKI
░░(¯`۰۪۪۫۫●۪۫۰´¯) DLA CIEBIE
░░░(_.^._) BARTUSIU
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem,
każda noc bólem,
godzina wiecznością.
Wspomnienie jest pocieszeniem,
ale pomaga tylko przez chwilę.
Potem znowu przychodzi :
tęsknota, ból, cierpienie...
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥ Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika, zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienie /Jean Paul/
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
„Na białych skrzydłach mewy
Odleciały
Dni dawne, dni przeszłe
Skrzydłami trzepotały na wietrze
Dni radosne
Dni śmieszne
Łzami zalane Zadumane...
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
Niech.. Płonie.......... Światełko Pamięci z Modlitwą Dla Ciebie Aniołku. ...........▄█▄ ..............█ ___+_________+ ___+____۩۩_____+ __+____۩__۩_____+ _+____۩____۩____+ _+___۩__۩۩__۩___+ _+____۩_۩۩_۩___+_ __+_____۩۩___+___ _____██████__ Najlepszym pamiętnikiem jest serce, ono zapamięta Tych którzy, są godni pamięci********
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
♥♥ Bo nasza miłość trwa i trwać będzie,
bo w naszych sercach Twoje bije serce...♥♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Pawła Sz
|
|
Wspomnienia w album serca włożyłam, okna marzeniom szerzej otworzyłam. Liczę gwiazdy na Niebie i kocham tę drogę, która prowadzi do Ciebie. Otulaj mnie swoimi skrzydłami. Nie pozwalaj zadręczać się pytaniami: Dlaczego, gdzie i po co? Nie wiem, co dalej.. Jeśli słyszysz - nie zwlekaj. niechaj z serca odrzucę tęsknoty i żale, Niech chociaż we śnie będzie wspaniale, w Prawdziwym Bożym Świecie ŻYĆ!! najjaśniejsze światełka mojej pamięci dla ciebie
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
.......(
........)
.......(*)
......[::::]
......[|||||]
.....[|||||||]
.....******.....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Pawła Sz
|
|
życie to tylko chwila jak przez sito sączą się puste bez Ciebie dni, zastygają w bezruchu krople tamtych chwil... co jak bańka mydlana, pryska co dnia, staram się chwytać je w dłonie lecz ucieka jak mgła.. zawieszona JAK JA między ziemią a niebem. najjaśniejsze światełka do samego nieba dla ciebie Bartoszu
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|