|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654880
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
````````( *```````(,)) *``````( (,) ) *``````(( ,) )) *``````( (,,))) *````````{} *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] *``````[_**_] ~~~~~~~~~~~~~~~~ SPOCZYWAJ W POKOJU ~~~~~~~~~~~~~~~~
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Ci,których kochamy i straciliśmy - nie są już tam - gdzie byli - są wszędzie tam - gdzie my jesteśmy". W naszych wspomnieniach i naszych modlitwach. ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH ZAWSZE SIĘ TLI DLA CIEBIE BARTUNIU KOCHANY KOCHANI,PO PIERWSZEJ CHEMII WRÓCIŁAM DO ŻYWYCH.....TAK TO MOGĘ NAZWAĆ NA DZIEŃ DZISIEJSZY. BARDZO,ALE ,TO BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘC DLA MOICH NAJBLIŻSZYCH.
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Nie martw się o mnie Mamo. Tam gdzie jestem, jest pełnia szczęścia.( Ojciec Kolbe )
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Zranione serce cicho szlocha.
Modlitwą koi ból cierpienia.
Nie będzie kłócić się ze Stwórcą.
Pokornie niosąc krzyż przeznaczenia.
Bartusiu....♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Pawła Sz
|
|
Krople deszczu niczym marzenia złudne, Wpadają w otwartą duszy bramę, Momenty ulotne i krótkie, Uczucia, których nie można wyrazić słowami. Były chwile, gdy stałeś tak blisko, Widziałam w Twych oczach spokojne morze, Oddałabym życie i sprzedałabym wszystko, By być przez moment przy Tobie... Zachłannie łapiąc oddechy Wciąż stawiam kroki odległe Chcąc łzy przemienić w uśmiechy Myślami do Ciebie biegnę Ścigam sny nieuchwytne Powieki swoje zamykam Płynąc przez chmury błękitne Twej skóry niemal dotykam Sen biegnie a świt go goni Słońcem wschodzącym na niebie Chcę zamknąć Twą dłoń w swej dłoni Nim brzask nastanie i zabierze mi Ciebie... NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA DO NIEBA DLA CIEBIE BARTOSZU
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Pawła Sz
|
|
Róże... tak, róże kochały słońce Rosły radośnie w jego promieniach Miłość - jak róże w słońcu rozkwitła I nie szukała chmur, ami cienia Lecz kiedy nadszedł czas grozy, suszy Róże z pragnienia głowy chyliły Choć deszcz był dla nich ratunkiem życia Gdy wreszcie nadszedł - nie miały siły Zginęły, w szary zmieniając się popiół Resztkę nadziei rozpacz wydarła Róże... róże spaliło słońce Miłość... ta jednak nie umarła światełka mojej pamięci dla ciebie Bartoszu
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
PÓKI ŻYJEMY
”Nie! Nie odeszli!
Oni są z nami
głęboko w naszych
sercach schowani.
Póki żyjemy
Oni są wokół
tylko, że poza
zasięgiem wzroku.”
Dla Ciebie …
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
``````( `````)) `````( ( `````) ) ````( ( ,) ) ````( ( ( ,)) ```(( (, ) ))) ```( (( ,)) ) ) ```(( ( , ) )) ) `````[iiiiii] ```[¤°`¤`°¤] ```[¤°`¤`°¤] ```[¤°`¤`°¤] ```[¤°`¤`°¤] ```[¤°`¤`°¤] ********** SPOCZYWAJ W POKOJU, A PAMIĘĆ O TOBIE NIECH BĘDZIE ZAWSZE ŻYWA*********************
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Pawła Sz
|
|
Niezapomniane chwile tego nie da się wymazać Nieraz przychodzi taki moment ze trzeba znowu się wypłakać Przez to wspomnieniami wracam Widzę to, co było szczęściem Zamykam oczy i widzę tylko przestrzeń Powracam całą sobą tam gdzie byłeś z nami Myśli i serce przypominają każdą chwilę wspólnego szczęścia razem Ciągle nie chcę zrozumieć ze tak już nie będzie We śnie przecież jesteś z nami. Gdy jednak sen się urywa otwieram oczy i widzę tylko zdjęcie . Nie ma nawet Twojego cienia. Czasem idę droga, która nikt nie może ze mną iść Sama się gubię pośród ciemnych otchłani czasu najjaśniejsze światełka do samego nieba dla ciebie Bartoszu
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
Strumieniem światła zostajesz w mojej głowie
Uściskiem serca wzruszeniem , drgnieniem powiek
Gdy Ci żonkilem czy bratkiem kiedyś powiem
Czy mnie usłyszysz?
I czy się kiedyś dowiem?
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|