KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654926
Dodane ponad rok temu
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu Bez Ciebie wartość życia inna. Bez Ciebie Dusza niestabilna. Bez Ciebie cisza inaczej brzmi. bez Ciebie już tyle ,tyle dni. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Przejeżdżam przez Włocławek gdy jadę na groby Rodziców w okolice Kutna.
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Będziemy błądzić we wspomnieniach, szukając uśmiechu naszych bliskich. I tylko wiatr zaglądając w oczy osuszy łzy naszej tęsknoty. Zapalmy znicz ukłońmy się, z modlitwą na ustach zadumą na twarzy. Nie wstydźmy się łez oddajmy hołd, niech płonie światło pamięci! ☾●✽●☽ BARTUNIU KOCHANY☾●✽●☽ Moi kochani,z głębi serca dziękuję za wczorajsze rocznicowe światełka dla Jarusia. Za to,że byliście blisko mnie w tym trudnym dla mnie dniu. Każde z nas przechodzi w wielkim bólu ,każdą rocznicę,święta, bez naszych ukochanych.Wspomnienia wracają więc oddajmy się tym wspomnieniom. Renia
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*) Mijają dni,miesiące,lata,pamiętam o Was Aniołki kochane...(*)(*)
(*)(*) Światełko wraz z modlitwą dla Ciebie Aniołku (*)(*)
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu. Nasz świat cały płacze za wami dzieci.Życie nasze takie krótkie , a takie mokre. Mokre od łez, smutku , żalu , tęsknoty.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
W Dzień Dziecka 2016 rodziców mocno przytulam Łza na policzku matki... Otrzeć ją trudno niezmiernie... Ta łza na policzku matki, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa... Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa... Kto zrozumie, ogarnie matki łzy i cierpienie... Kto pochylić się zechce nad jej bólem, tęsknieniem... Łza na policzku matki... wycieram ją od nowa a ona płynie i płynie wyschnąć wciąż nie gotowa... ☾●✽●☽ANIOŁKU KOCHANY☾●✽●☽ ................✿               .............✿.√,•*´✿               ....(¯`v´¯) •./¸✿ )               (¯` ✿..¯))/•✿¸.               .(_.^._)√•*´✿                ✿•*´)//´✿               )¯`.|/ ۰̮̑✿               `-.|/.´¯)               /.-‘”__LAMPECZKA OD SERCA ZAPALONA                I BUKIECIK WIOSENNYCH KWIATKÓW..❤️❤️  
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
...NA TWARZY MEJ DZIŚ PUSTKA JEST, NA TWARZY MEJ DZIŚ PŁYNĄ ŁZY, KOLEJNY DZIEŃ BEZ CIEBIE JEST, KOLEJNY DZIEŃ ,GDY CIEBIE BRAK, I CHOCIAŻ CZAS TU PŁYNIE WCIĄŻ, I CHOCIAŻ CZAS SWĄ ŚPIEWA PIEŚŃ, JA TĘSKNIĘ ZA TWYM GŁOSEM DZIŚ, JA TĘSKNIĘ ZA TWYM ECHEM.....PRZYJDZ BARTUNIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
A ja Ci dzisiaj moje Dziecko, przyniosę kwiaty najpiękniejsze. A ja Ci dzisiaj moje Dziecko,utulę w myślach skromnym wierszem.(H. Surmacz ) Bartusiu Niechaj dzisiaj , dla Was Dzieci,zapłoną wszystkie światełka z naszych serc.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
.........................( ((:.....................) ((:....................(,) ((:...................[__] ((:...................[__] ((:...................[__] ((:.................(____) _,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) .........((_,»*—*« »*—*«,_)) *ŚWIATEŁKO*PAMIĘCI* SPOCZYWAJ *W *POKOJU * WIECZNYM * * KOCHANY * ANIOŁECZKU *
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░
░░░░ ░░░░♥░░░░ ░░░░░
░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░
░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Taka mała...
Po twarzy płynie tak powoli.
Jak strumyk, mija
każdy dołek na policzku...
To ona pokazuje, jak bardzo boli.
Taka mała - niewidoczna czasem.
A tyle zawiera cierpienia...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   175   176   177   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.