|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654926
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu Bez Ciebie wartość życia inna. Bez Ciebie Dusza niestabilna. Bez Ciebie cisza inaczej brzmi. bez Ciebie już tyle ,tyle dni. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Przejeżdżam przez Włocławek gdy jadę na groby Rodziców w okolice Kutna.
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Będziemy błądzić we wspomnieniach, szukając uśmiechu naszych bliskich. I tylko wiatr zaglądając w oczy osuszy łzy naszej tęsknoty. Zapalmy znicz ukłońmy się, z modlitwą na ustach zadumą na twarzy. Nie wstydźmy się łez oddajmy hołd, niech płonie światło pamięci! ☾●✽●☽ BARTUNIU KOCHANY☾●✽●☽ Moi kochani,z głębi serca dziękuję za wczorajsze rocznicowe światełka dla Jarusia. Za to,że byliście blisko mnie w tym trudnym dla mnie dniu. Każde z nas przechodzi w wielkim bólu ,każdą rocznicę,święta, bez naszych ukochanych.Wspomnienia wracają więc oddajmy się tym wspomnieniom. Renia
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
(*)(*) Mijają dni,miesiące,lata,pamiętam o Was Aniołki kochane...(*)(*)
(*)(*) Światełko wraz z modlitwą dla Ciebie Aniołku (*)(*)
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Nasz świat cały płacze za wami dzieci.Życie nasze takie krótkie , a takie mokre. Mokre od łez, smutku , żalu , tęsknoty.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
W Dzień Dziecka 2016 rodziców mocno przytulam Łza na policzku matki... Otrzeć ją trudno niezmiernie... Ta łza na policzku matki, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa... Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa... Kto zrozumie, ogarnie matki łzy i cierpienie... Kto pochylić się zechce nad jej bólem, tęsknieniem... Łza na policzku matki... wycieram ją od nowa a ona płynie i płynie wyschnąć wciąż nie gotowa... ☾●✽●☽ANIOŁKU KOCHANY☾●✽●☽ ................✿ .............✿.√,•*´✿ ....(¯`v´¯) •./¸✿ ) (¯` ✿..¯))/•✿¸. .(_.^._)√•*´✿ ✿•*´)//´✿ )¯`.|/ ۰̮̑✿ `-.|/.´¯) /.-‘”__LAMPECZKA OD SERCA ZAPALONA I BUKIECIK WIOSENNYCH KWIATKÓW..❤️❤️
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
...NA TWARZY MEJ DZIŚ PUSTKA JEST, NA TWARZY MEJ DZIŚ PŁYNĄ ŁZY, KOLEJNY DZIEŃ BEZ CIEBIE JEST, KOLEJNY DZIEŃ ,GDY CIEBIE BRAK, I CHOCIAŻ CZAS TU PŁYNIE WCIĄŻ, I CHOCIAŻ CZAS SWĄ ŚPIEWA PIEŚŃ, JA TĘSKNIĘ ZA TWYM GŁOSEM DZIŚ, JA TĘSKNIĘ ZA TWYM ECHEM.....PRZYJDZ BARTUNIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
A ja Ci dzisiaj moje Dziecko, przyniosę kwiaty najpiękniejsze. A ja Ci dzisiaj moje Dziecko,utulę w myślach skromnym wierszem.(H. Surmacz ) Bartusiu Niechaj dzisiaj , dla Was Dzieci,zapłoną wszystkie światełka z naszych serc.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
.........................( ((:.....................) ((:....................(,) ((:...................[__] ((:...................[__] ((:...................[__] ((:.................(____) _,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) .........((_,»*—*« »*—*«,_)) *ŚWIATEŁKO*PAMIĘCI* SPOCZYWAJ *W *POKOJU * WIECZNYM * * KOCHANY * ANIOŁECZKU *
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░
░░░░ ░░░░♥░░░░ ░░░░░
░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░
░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Taka mała...
Po twarzy płynie tak powoli.
Jak strumyk, mija
każdy dołek na policzku...
To ona pokazuje, jak bardzo boli.
Taka mała - niewidoczna czasem.
A tyle zawiera cierpienia...
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|