KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654829
Dodane ponad rok temu
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Przez życie trzeba iść serdecznie, Niosąc w otwartych dłoniach światło, Bo tylko Tacy żyją wiecznie, Którzy z miłością w sercu gasną…(*) (*`v´*)♥` `•.¸.•´°*«ღ` `♥»*°ღ
.•´°.¸¸.°ღ♥ღ°.` Światełka pamięci dla CIEBIE ANIOŁKU ********
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆« »̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆« Wieczność nie zamknęła przed nami bramy . Nadejdzie chwila gdy znów się spotkamy.... »̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆« »̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❀❤❀ Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,
marzenia uskrzydlają chorą duszę,
lecz wciąż jest w nas smutek i tęsknota ❀❤❀
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie …..............…,•’``’•,•’``’•, ...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’ ..............……....`’•,,•’` …...…,•’``’•,•’``’•, ŚWIATEŁKO …...…’•,`’•,*,•’`,•’ ...……....`’•,,•’` PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
☾︾☽♦☾︾☽♦☾ ︾ ☽♦☾︾☽♦☾︾☽
Żyjemy,ale nic nie jest tak
jak było kiedyś,
już nie jesteśmy tacy sami...
ŚPIJ ANIOŁKU W POKOJU WIECZNYM ****
***P A M I Ę T A M***
☾︾☽♦☾︾☽♦☾ ︾ ☽♦☾︾☽♦☾︾☽

Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Poczekam na ziemi, Ty w niebie, Nie wiem jak długa ma droga do ciebie…
Wiem, że umierać nie będę się bała, Po kolorowej tęczy przyjdę…wiem, że będziesz czekał. Poznamy się bez słowa, To co los nam odebrał, zaczniemy od nowa…
Ty! Który rządzisz światem, spraw tylko tyle, Oby ta wieczność moja, to były dla niego chwile Życie jest snem, czy warto spać teraz? Kiedy snem żyjesz i w tym śnie umierasz... Życie jest ciszą, za głośno żyjemy, po cichu tylko, nocą sie snujemy... Życie jest jak teatr, lecz kto w tym teatrze, przychodzi na próby, a kto gra na zawsze? Życie jest zagadką, pewną i na teraz, lecz ten ją odgadnie, kto właśnie umiera. Po niepowstrzymane łzy Nigdy niespełnione sny Wciąż tłumiony w sobie krzyk Ból co zadrą we mnie tkwi światełka do samego nieba dla ciebie BARTOSZU
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy , jak trudno być obojętnym , gdy serce z bólu drży ... Tak pusto , tak smutno ... bez Ciebie
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Dobry Panie co przydzielasz Duszom ziemski czas Nie pozwalaj nam zapomnieć SKĄD przysyłasz nas Kiedy wraca ktoś do Ciebie, zamiast dziękować Ci W duszy mamy gorycz żalu, z oczu płyną łzy. Dobry Panie pytam krzycząc aż po Nieba kres - Powiedz jak Tam teraz w górze memu dziecku jest ? Chociaż jedną daj odpowiedź na pytania me I przypomnij mi SKĄD jestem w jednym krótkim śnie Słońce, kwiaty, wiatr coś szepczą - ukojenie dają - Przecież ludzie nie odchodzą - ONI POWRACAJĄ.   ________⋱⋱( ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ )⋰⋰ _________                           ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ TAK JAK DAWNIEJ ŚWIECI SŁOŃCE, TAK JAK DAWNIEJ WIEJE WIATR. WSZYSTKO JEST TU TAK JAK DAWNIEJ. TYLKO CIEBIE TUTAJ BRAK Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ BARTUNIU KOCHANY Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Zgłoś SPAM
Lena D
  (¯`•´¯)✿
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•✿ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Hanna T.




_____(¯`v´¯)
______(¯`v´¯) _ KAŻDEGO DNIA
______*¤.¸.¤* _ PAMIĘTAM BARTKU



Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   168   169   170   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.