KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654804
Dodane ponad rok temu
mama śp.Konrada
Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła. Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość. Tam, gdzie jest ciemność, tam także panuje światło... Jednak tylko wiara może nam o tym powiedzieć i jedynie nadzieja pozwala nam to usłyszeć. [ Jean Ladriere ] Na zawsze w mojej pamięci…Bartuś...
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Będę twoją chmurką na niebie Będę ci ramieniem, kiedy zapłaczesz Usłyszę twój głos, kiedy zawołasz Jestem twoim aniołem I kiedy zniknie cała nadzieja, jestem tu Bez względu na to, jak daleko jesteś, ja jestem blisko Nie ma znaczenia, gdzie jesteś Jestem twoim aniołem Widziałem łzy, i słyszałem jak płaczesz Wszystko, czego potrzebujesz, to czas, wsłuchaj się w swoje serce w tym sercu jestem ja Będę twoją chmurką na niebie Będę ci ramieniem, kiedy zapłaczesz Usłyszę twój głos, kiedy zawołasz Jestem twoim aniołem I kiedy zniknie cała nadzieja, jestem tu Bez względu na to, jak daleko jesteś, ja jestem blisko Jestem twoim aniołem w sercu zapalane światełka dla ciebie Bartoszu
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕

Schylam się nisko nad mogiłą
Kładąc wiązankę polnych kwiatów,
To tylko symbol, mojej miłości,
Może Ty widzisz mnie z zaświatów?

◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą
lub sercem pełnym zamyślenia
ale to nie słowa
to krzyk miłości
jak deszcz słów niewypowiedzianych
jak nazwać ten ból
przesiąknięty niemym krzykiem...
Zgłoś SPAM
Hanna T.



___(¯`.´¯)
__(¯≻ ✿ ≺¯)
___(_.^._)____//_____//_____//_____//______
BARTKU
NIECH DOBRY BÓG ZAWSZE CIĘ ZA RĘKĘ TRZYMA
¯¯//¯¯¯¯¯//¯¯¯¯¯//¯¯¯¯¯//¯¯¯¯¯//¯¯¯¯¯//¯¯¯¯


Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Taka mała... Po twarzy płynie tak powoli. Jak strumyk, mija każdy dołek na policzku... To ona pokazuje, jak bardzo boli. Taka mała - niewidoczna czasem. A tyle zawiera cierpienia...to łza za Tobą Aniołku.... `````) ````(( ````) ) ```(░ ```)░\ ``/░░ ``/░,░( ``░)░/ ```[][][] [░ ⋰⋱ ░] [░ ⋰⋱ ░] ŚWIATEŁKO **** [░ ⋰⋱ ░] MODLITWA **** [░ ⋰⋱ ░] PAMIĘĆ ****
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Cisza nic nie słychać prócz bicia mojego serca dzisiaj jest ta chwila że szczęśliwa jestem nie ja Gdyby ból co czuję mógł uskrzydlać byłabym już aniołem od jutra Gdyby ten ból co czuję mógł rozjaśniać byłabym w oknie twym jak gwiazda wieczorne światełka mojej pamięci dla ciebie BARTOSZU
Zgłoś SPAM
Hanna T.


¸.•♥
•.¸¸.•`
♥¸.•´ ¸.•´¨)
«´¨ •.¸¸.•´¨`»♥   MOJE WSPOMNIENIE 
(¸.•` ♥  DROGI BARTUSIU
♥«´¨•¸•¨`»♥ 


Los zabiera nam bliskich,
ale nie zabiera wspomnień i miłości...


Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Taka mała...
Po twarzy płynie tak powoli.
Jak strumyk, mija
każdy dołek na policzku...
To ona pokazuje, jak bardzo boli.
Taka mała - niewidoczna czasem.
A tyle zawiera cierpienia...
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Poskładam wszystkie szepty w jeden ciepły krzyk Żeby znalazł cię aż tam, gdzie pochowałaś sny Już teraz wiem, że dni są tylko po to, by do ciebie wracać każdą nocą złotą Nie znam słów, co mają jakiś większy sens Jeśli tylko jedno - jedno tylko wiem: Być tam, zawsze tam, gdzie ty Nie pytaj mnie o jutro - to za tysiąc lat Płyniemy białą łódką w niezbadany czas Poskładam nasze szepty w jeden ciepły krzyk By już nie uciekły nam, by wysuszyły łzy Budzić się i chodzić, spać we własnym niebie Być tam, zawsze tam, gdzie ty Żegnać się co świt i wracać znów do ciebie Być tam, zawsze tam, gdzie ty Budzić się i chodzić, spać we własnym niebie Zamienię każdy oddech w niespokojny wiatr By zabrał mnie z powrotem - tam, gdzie masz swój świat Być tam, zawsze tam, gdzie TY miliony światełek zapalanych sercem dla ciebie BARTOSZU
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   167   168   169   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.