|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654787
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama śp.Konrada
|
|
Nadzieja uczy czekać pomalutku...
ks. Jan Twardowski
Pamiętam o Tobie Bartku…(*)
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Biała róża..a na każdym jej płatku ..jedno pożegnanie
To co w sercu najbliższych
na zawsze tam zostanie...TO TY ANIOŁKU......
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Pawła Sz
|
|
Tęskno mi! Do serc Waszych, jak do żywej lutni. Wyciągam drżące dłonie, chcę ich dotknąć z bliska... Chcę grać na nich pieśń nową, smutną - bo Wy smutni, pełną bólu - bo Wam też ból piersi uciska. Nie znam Was, nie widziałam - i wy mnie nie znacie, a przecież jam nieobca i związana z Wami, jak brzoza zasadzona przy wieśniaczej chacie, dźwięczy piosenką chaty i płacze jej łzami... Lato wspomnienia tka młodości, w błękicie obłok srebrny płynie widmowy, jak myśl o nicości. Czyżem to życie śnił jedynie? Patrzę na złote pola, gaje, spowite w spokój, skarb najrzadszy i wszystko większe w krąg się zdaje; jak-gdy na świat przez łzy się patrzy….. NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA DO SAMEGO NIEBA DLA CIEBIE BARTOSZU
|
Zgłoś SPAM
 |
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
|
|
Byłeś nadzieją, Skarbie jedyny,
Świat był i życie przed Tobą;
Los Cię okrutny wyrwał z rodziny,
Rodziców okrył łzami i żałobą.
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego...
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
** ANIOŁKU ** Stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki..... (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) [_][_][_][_][_][_][_]
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
„Krople deszczu szepczą Twoje imię...
Chmury - nagle jak
Twa twarz...
Wiatr przywiewa
znany zapach...
Wszystko jak Ty...”
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Pawła Sz
|
|
. ja wiem... ... kto ma wiedzieć też wie... To nic, że dzieli nas czas To nic, że dzielą nas kilometry świetlne To nic że dzieli nas granica zimnych ścian i drzwi zamkniętych To nic.. Ponad całą ziemią łączą nas serca ludzkie serca.... jak dzień z nocą jak lato z jesienią jak radość z goryczą Te serca nawet z tak daleka siebie słyszą... Bo miłość nie zna granic między ziemią a niebem najjaśniejsze światełka do samego nieba dla ciebie
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Trudno cieszyć się bo – smutek ogarnia duszę
I serce ściska żal a ból nie daje o sobie zapomnieć
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ
░░░░ ░░░░░ ░░░░
`NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO`
___❤_____PAMIĘCI_____❤___
░░░░ ░░░░░ ░░░░
இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|