KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654779
Dodane ponad rok temu
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Nad Twoją białą mogiłą białe kwitną życia kwiaty - O, ileż lat to już było bez Ciebie - duchu skrzydlaty. Nad Twoją białą mogiłą, od lat tylu już zamkniętą, spokój krąży z dziwną siłą, z siłą, jak śmierć - niepojętą. Nad Twoją białą mogiłą cisza jasna promienieje, jakby w górę coś wznosiło, jakby krzepiło nadzieję. Nad Twoją białą mogiłą klęknąłem ze swoim smutkiem - o, jak to dawno już było - jak się dziś zdaje malutkim. Nad Twoją białą mogiłą o SYNKU - zgasłe Kochanie - me usta szeptały bezsiłą: - Daj wieczne odpoczywanie. ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ BARTUNIU KOCHANY DZIEKUJĘ KOCHANI ZA PAMIĘĆ O JARECZKU I MOICH NAJBLIŻSZYCH,PODCZAS MOJEJ NIEOBECNOŚCI.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
_________( ________) ) ________( ( ________)) ) _______( (,) )) _______((,) ) ) _______( ((,)) ) _________[] _______████_ _______████_ _______████_ _______████_ ``இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ `இڰۣ`PAMIĘTAM`இڰۣ` O TOBIE ANIOŁKU *******
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Nasze życie jest jak uciekający pociąg, zawsze się gdzieś śpieszy i zawsze jest gdzieś spóźnione. Czasem mija małe stacyjki, te najpiękniejsze, nie dostrzega drobnych rzeczy które sprawiają, że nasze życie jest takie piękne. Czasem na dużych stacjach oglądamy przez szybę tłok ludzi, którzy przychodzą i odchodzą. Łzy z powodu rozstań i uśmiechy przy powrotach. Na różnych stacjach splatają się nasze tory życia. Czasem mocno plączą się by istnieć w jedności i już do końca zostać razem, a czasem niestety nadchodzi rozdroże. I ból rozstania na zawsze z nami zostaje. Piękne pociągi naszych dążeń i marzeń, naszej wiary i nadziei. Gdyby tak w naszych rękach zawsze były zwrotnice naszego losu Nie bylibyśmy dzisiaj w żałobie. i nie stali we łzach na stacji zwanej życiem. Bo życie to pociąg z przystankami na których zawsze ktoś musi wysiąść Zostawiając puste miejsce, ból, tęsknotę,łzy i miłość. WIELKĄ MIŁOŚĆ wypełniająca całe serce, serce zniszczone,pogruchotane, ale każdą swoją cząstką kochające CIEBIE SYNKU miliony światełek do samego nieba zapalanych sercem dla ciebie BARTOSZU
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Miłość nie umiera Zostawia w sercu ślad Słodki ślad istnienia Schowany gdzieś na dnie ``````` ( ``````` (( `````` ((,)..... ```` [(¯♥¯)] ANIOŁKU KOCHANY... ```` [(¯♥¯)]ŚWIATEŁKO ```` [(¯♥¯)]PAMIĘCI W TEN KOLEJNY,SMUTNY MIESIĄC *************** ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Hanna T.





_____(¯`v´¯)
______(¯`v´¯)
______*¤.¸.¤*


”Cierpienie jest ogniem,
w którym hartuje się nasza dusza.”

............ /Józef Bułatowicz/


Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Gdy matka tuli w ramionach dziecko swe Jej miłość staje przeciw złym mocom Tak ludzie modlą się o urodzajny deszcz Jak ona czuwa nad nim nocą Wyfruwa wreszcie z gniazda młody ptak Bo przywilejem jest młodości Zabawa, radość, przyjaźń a nie strach Bo młodość nie chce wiedzieć o tym że Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je Życie choć piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o śmierć I nie do końca piękny jest ten świat Gdy wciąż odwieczne prawa łamie Zabiera miłość, młodość, słońca blask Lecz my nie chcemy o tym wiedzieć że Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je Życie choć piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o śmierć piosenka DŻEM piękne światełka mojej pamięci niech lecą do samego nieba do ciebie Bartoszu
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
(mama)
"...Są słowa, których nikt nie usłyszy, Są życzenia, których nikt nie otrzyma, Są łzy, których nikt nie osuszy, Są serca, które na zawsze krwawiące będą. Są miejsca gdzie śmierć oddycha, Są dusze, które do innych tęsknią. Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która trwa, choć w innych światach..." Bartusiu jutro będzie Twoja 5 Rocznica. Przecież to niemożliwe! Jak można pogodzić się z utratą swojego kochanego dziecka, które wniosło do życia naszej rodziny tyle pociechy, radości, miłości i też tej przygody jaką jest wspólne życie. Jak można pogodzić się z utratą swojego dziecka, które starało się wychować w jak najlepszy sposób. Jak można pogodzić się z utratą dziecka, o które przez dwadzieścia dziewięć lat się troszczyło i dbało. Nie można pogodzić się z utratą ukochanego dziecka, kochanego Syna. Musimy jedynie uświadomić sobie, że życie wygląda już zupełnie inaczej i nic nie jest i nie będzie już takie samo jak kiedyś. Chciałabym, by moje dziecko nie umarło. Chciałabym by Bartuś był z powrotem z nami.
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.♥ Tylko jedna chwila, jedna sekunda, by wszystko się zmieniło, nagle ktoś bliski odchodzi, bez pożegnania. Bóg go wezwał do siebie, nikt nie wie dlaczego. Tylko płomień nadziei się tli, że odnajdzie spokój, w innym, lepszym świecie... ♥▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.▒.
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Zgaś moje oczy: ja Cię widzieć mogę, Zamknij mi uszy, a ja Cię usłyszę Nawet bez nóg znajdę do Ciebie drogę...! Ramiona odrąb mi, a ja Cię obejmę sercem mym, które będzie mym ramieniem. czekam czekam wytrwale tak lekko dotykają mnie dni moja tęsknota jest tęsknotą planet zmarzłych tęskniących do słońca a ty jesteś słońcem które pozwala mi żyć jest znowu wieczór nad dachami świecą gwiazdy wąskie wieże kościołów nakłuwają niebo i dni tak lekko biegną nie wiadomo gdzie, jak me myśli i serce zawsze biegną do ciebie. najjaśniejsze światełka do samego nieba dla ciebie Bartoszu
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Stracić Kogoś... To tak jakby spaść w otchłań nicości... Poznać jak bardzo boli tęsknota... Za Kimś kto odszedł już na zawsze... *****(¨`·.·´¨)...(¨`·.·´¨)***** *(¨`·.·´*·. ¸.·´ ** `·.¸.·´ `* * `·.¸ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ¸.·´* ******(¨`·.·´¨)(¨`·.·´¨)******* *******`·.(¨`·.·´¨)..·´******** ********** `·.¸.·´*********** Stracić Kogoś... To tak jakby samemu wydać ostatnie tchnienie...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   165   166   167   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.