|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654856
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Utulone snem wieczystym Spoczywają tu w ciszy Serca z Serc wyrwane, w których na zawsze ból zostanie.
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Pawła Sz
|
|
Anna Kamieńska Bezradny anioł Aniele boży ty który prowadziłeś mnie przez kładkę ciała przez wodę ogień krew przez ból i śmierć przez upał i przez śnieg nagle bezradny stoisz przed jednym pustym domem Inne przepaście znasz nie te co pod stopami matek opuszczonych Noszę Twe serce z sobą - noszę je w moim sercu.Nigdy się z nim nie rozstaję - gdzie idę Ty idziesz ze mną; cokolwiek robię samotnie jest Twoim dziełem , i nie znam lęku.. jaśniutkie światełka do samego nieba dla ciebie BARTOSZU
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
ღღ ``NIEGASNĄCE
ღღღ ``ŚWIATEŁKA
ღღღღ ``MOJEJ PAMIĘCI
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Panie przyjmij ś.p. Bartusia z miłości , zapomnij słabości, otocz Ojcowskim ramieniem.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Pawła Sz
|
|
NIE WIDZĘ CIEBIE,NIE WIDZĘ DZISIAJ GWIAZD NA NIEBIE A W SERCU SMUTEK I ŁZA SPŁYWAJĄCA A JEDNAK CZUJĘ CIĘ W KAŻDYM ODDECHU TWOJE MYŚLI SĄ PRZY MNIE TWOJE RĘCE,DOTYK ,UŚMIECH, WYRYTE W MYM SERCU . SĄ RZECZY KTÓRYCH NIGDY SIĘ NIE ZAPOMINA PO PROSTU SĄ W NAS. JAK MIŁOŚĆ JAK BÓL I TĘSKNOTA. JAK TY SYNKU KOCHANY. MILIONY ŚWIATEŁEK DO SAMEGO NIEBA DLA CIEBIE BARTOSZU
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Tak to po Tobie Bartusiu biją dzwony , boleścią rwie się serce.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Małgorzata Szczyrba
(mama)
|
|
Bartusiu dzisiaj kolejny, już czwarty Dzień Taty bez Ciebie, a ja cały czas marzę i myślę, jakim byłbyś Tatą, pewnie wspaniałym, tak lubiłeś dzieci. Zastanawiam się jaki sport wybrałbyś dla Swoich Dzieci, sam zanim zakochałeś się na dobre w WIOŚLARSTWIE próbowałeś: pływanie, żeglarstwo, koszykówkę, sitkówkę i tenis stołowy, ale jak mówiłeś wybrałeś WIOŚLARSTWO, bo to całe Moje ŻYCIE...dzięki niemu osiągnąłem to co mam...
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
Byłeś Jesteś Będziesz Dla mnie na wieki Tęsknota spływa po sercu topiona ciepłem słonecznych promieni. Umoczyć w niej palec pragnę i poczuć jej słoność, delektować się nią do woli , by wreszcie wydobyć tą jedną nutkę słodyczy. Tylko jedna nutka by poczuć ukojenie w tęsknocie. ____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)__JESTEŚ____*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´_W__MOIM__*ild* __*ild*`•.´__SERDUSZKU__*ild* ____*ild*_____________*ild _______*ild*________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*____ *ild*__`•.,,.•
___________*ild**ild*____(¯`•´¯) ____________*ild*_______`•.,,.•
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu.
Trwamy .
Pamiętamy.
I do serca przytulamy.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Pawła Sz
|
|
My... Źli,zrozpaczeni,nieobecni Ofiary bezradności Torturowani wspomnieniami Ranieni świadomością, Że Ciebie nie ma Uczymy się żyć od nowa Bez Ciebie ale my, już nie jesteśmy tacy sami , świat także dla nas inny jest już nie jesteśmy i nie będziemy tacy sami, odszedłeś ,wraz z tobą normalne dni I już na zawsze będziemy inni bo z bólem przez życie musimy iść. Kochamy,modlimy się o szczęście dla ciebie, Tak jak dawniej to było i niby nic się nie zmieniło, TYLKO TAK BARDZO CIEBIE BRAK, TWEGO UŚMIECHU. CIEBIE CAŁEGO....... MILIONY ŚWIATEŁEK DO SAMEGO NIEBA DLA CIEBIE BARTOSZU
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|