KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654856
Dodane ponad rok temu
Zofia Kwiatkowska
Utulone snem wieczystym Spoczywają tu w ciszy Serca z Serc wyrwane, w których na zawsze ból zostanie.
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
Anna Kamieńska Bezradny anioł Aniele boży ty który prowadziłeś mnie przez kładkę ciała przez wodę ogień krew przez ból i śmierć przez upał i przez śnieg nagle bezradny stoisz przed jednym pustym domem Inne przepaście znasz nie te co pod stopami matek opuszczonych Noszę Twe serce z sobą - noszę je w moim sercu.Nigdy się z nim nie rozstaję - gdzie idę Ty idziesz ze mną; cokolwiek robię samotnie jest Twoim dziełem , i nie znam lęku.. jaśniutkie światełka do samego nieba dla ciebie BARTOSZU
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ

ღღ ``NIEGASNĄCE
ღღღ ``ŚWIATEŁKA
ღღღღ ``MOJEJ PAMIĘCI

ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Panie przyjmij ś.p. Bartusia z miłości , zapomnij słabości, otocz Ojcowskim ramieniem.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
NIE WIDZĘ CIEBIE,NIE WIDZĘ DZISIAJ GWIAZD NA NIEBIE A W SERCU SMUTEK I ŁZA SPŁYWAJĄCA A JEDNAK CZUJĘ CIĘ W KAŻDYM ODDECHU TWOJE MYŚLI SĄ PRZY MNIE TWOJE RĘCE,DOTYK ,UŚMIECH, WYRYTE W MYM SERCU . SĄ RZECZY KTÓRYCH NIGDY SIĘ NIE ZAPOMINA PO PROSTU SĄ W NAS. JAK MIŁOŚĆ JAK BÓL I TĘSKNOTA. JAK TY SYNKU KOCHANY. MILIONY ŚWIATEŁEK DO SAMEGO NIEBA DLA CIEBIE BARTOSZU
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Tak to po Tobie Bartusiu biją dzwony , boleścią rwie się serce.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
(mama)
Bartusiu dzisiaj kolejny, już czwarty Dzień Taty bez Ciebie, a ja cały czas marzę i myślę, jakim byłbyś Tatą, pewnie wspaniałym, tak lubiłeś dzieci. Zastanawiam się jaki sport wybrałbyś dla Swoich Dzieci, sam zanim zakochałeś się na dobre w WIOŚLARSTWIE próbowałeś: pływanie, żeglarstwo, koszykówkę, sitkówkę i tenis stołowy, ale jak mówiłeś wybrałeś WIOŚLARSTWO, bo to całe Moje ŻYCIE...dzięki niemu osiągnąłem to co mam...
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Byłeś Jesteś Będziesz Dla mnie na wieki Tęsknota spływa po sercu topiona ciepłem słonecznych promieni. Umoczyć w niej palec pragnę i poczuć jej słoność, delektować się nią do woli , by wreszcie wydobyć tą jedną nutkę słodyczy. Tylko jedna nutka by poczuć ukojenie w tęsknocie. ____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)__JESTEŚ____*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´_W__MOIM__*ild* __*ild*`•.´__SERDUSZKU__*ild* ____*ild*_____________*ild _______*ild*________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*____ *ild*__`•.,,.•
___________*ild**ild*____(¯`•´¯) ____________*ild*_______`•.,,.•
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu.
Trwamy .
Pamiętamy.
I do serca przytulamy.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Pawła Sz
My... Źli,zrozpaczeni,nieobecni Ofiary bezradności Torturowani wspomnieniami Ranieni świadomością, Że Ciebie nie ma Uczymy się żyć od nowa Bez Ciebie ale my, już nie jesteśmy tacy sami , świat także dla nas inny jest już nie jesteśmy i nie będziemy tacy sami, odszedłeś ,wraz z tobą normalne dni I już na zawsze będziemy inni bo z bólem przez życie musimy iść. Kochamy,modlimy się o szczęście dla ciebie, Tak jak dawniej to było i niby nic się nie zmieniło, TYLKO TAK BARDZO CIEBIE BRAK, TWEGO UŚMIECHU. CIEBIE CAŁEGO....... MILIONY ŚWIATEŁEK DO SAMEGO NIEBA DLA CIEBIE BARTOSZU
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   169   170   171   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.