Chociaż ból za serce ściska,a z oczy płyną łzy,w naszych sercach i
pamięci pozostaniecie na zawsze.Światełko dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
Katarzyna
[*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Otwieram oczy...budzę się ze snu..pierwsza myśl...NIE MA CIĘ TU!!!znów
ból..łzy,cierpienie...choć wiem że tego nie zmienię...Światełko na dziś
dla Ciebie aniołku
Zgłoś SPAM
Sylwia
[*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tylko bolesna tęsknota,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze smutnym
wzrokiem,pełnym wspomnień.Światełko dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
A.
Zgłoś SPAM
Katarzyna
[*]
Zgłoś SPAM
Sis
[*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Najpiękniejsze chwile zostały zapisane w naszym sercu.Będą tam,dopóki ono
będzie bić.Światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Asia
[*]
Zgłoś SPAM
Katarzyna
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice
Zgłoś SPAM
Sis
[*]
Zgłoś SPAM
Iwona
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt
nie zawoła.Tylko wspomnienia krzyczą.Smutne światełko dla Ciebie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.