KuPamięci.pl

Bartosz Leś


* 14.06.1975

 

+ 23.03.2011

Miejsce pochówku: Jelenia Góra

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
104106
Dodane ponad rok temu
Jolanta
Swiatełko.
Zgłoś SPAM
mama T.Wójcika
Wyrazy współczucia dla Rodziców Bartosza i siostry, wiem co to straszny ból po stracie kochanego dziecka i brata,my dostaliśmy ten okropny krzyż w Popielec posypani popiołem straszny telefon...Codziennie pytanie dlaczego i jak żyć.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
„Czasem odchodzą nasze anioły. I nagle w miejscu staje czas. A z nimi cząstka nas odchodzi I wielki smutek marszczy twarz Czasem na chwilę gaśnie słońce Duszę wypełnia gęsty mrok Nikną nadzieje i marzenia I w pustce ginie tęskny wzrok Czasem odchodzą dobrzy ludzie Co nam pomogli w życiu wiele I próżno wtedy pytać Boga Czemu odchodzą przyjaciele Lecz oni ciągle przecież żywi Nadal wytrwale są wśród nas Ich dusze przy nas pozostały Tylko ich ciała zabrał czas.Bartoszu miej w opiece swoich rodziców i tych,których kochałeś najbardziej.
Zgłoś SPAM
Iwona
(koleżanka)
Pochylam głowę przed bólem Rodziców i Siostry, z którymi Bartosz był bardzo związany.
Zgłoś SPAM
Marek Kołaczyński
Kochałeś podróże kochałeś świat-a on Ciebie...teraz jest cały Twój. Nie odszedłeś, jesteś wieczny... w krainie swoich marzeń.
Zgłoś SPAM
Katarzyna Kowalcze
1 miesiąc, tylko i aż 1 miesiąc, a tyle bólu i smutku w sercu:( pozostaje wierzyć, zwąszcza dziś w Wielką Sobotę, że TAM GDZIE JESTEŚ BARTOSZU jest Ci lepiej niż było tu:(
Zgłoś SPAM
Marta Krawców
(Koleżanka)

Za wcześnie Bartku...

Zgłoś SPAM
Robert Dombaj
(kolega)
Wyrazy wspolczucia dla calej rodziny i najblizszych przyjaciol. Bartka bardzo dobrze pamietalem jeszcze z podstawowki, byl dobrym kolegom, bardzo zyczliwy. Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie.
Zgłoś SPAM
Katarzyna Kowalcze
(Przyjaciółka)
"Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko pozostaje się w pamięci i wspomnieniach". Mówiłeś mi Drogi Bartoszu, gdy razem pracowaliśmy nad tekstem, ze lubisz, gdy piszę...lubiłam pisać z Tobą i Dla Ciebie, ale nie jestem w stanie teraz opisać tego bólu, ktory czuję, tej złości na niesprawiedliwość losu, że Tobie tak szybko się wypełniło przeznaczenie... "Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ten, co nie chce swym odejściem smucić, jak ten, co wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"... Rodzicom, Siostrze, całej Rodzinie oraz wszystkim Bliskim Bartosza składam najszczersze kondolencje i wyrazy najgłębszego współczucia.
Zgłoś SPAM
Daria Bukal
(Przyjaciel)
Teraz już za późno na spotkanie po latach, które planowałam od dłuższego czasu. Zawsze coś mi stawało na przeszkodzie, a teraz stanęła ostateczność. Spieszmy się OKAZYWAC ludziom miłość i przyjaźń... Rodzinie i bliskim składam najszczersze wyrazy współczucia. Daria z rodziną.
Zgłoś SPAM
Strony:   1   2    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Magdalena Grochowska
29.03.2011