Ogromna jest tęsknota ,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest,już
przy Tobie...A droga do Ciebie daleka...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Katarzyna
[*]
Zgłoś SPAM
Sylwia
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice
Zgłoś SPAM
Katarzyna
[*]
Zgłoś SPAM
Asia
[*]
Zgłoś SPAM
Sis
[*]
Zgłoś SPAM
Katarzyna
[*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stoję przy płonącym zniczu,jak przy Tobie...skrawek muru i
tablica,kwiaty,ogień...znam Twój uśmiech,głos,spojrzenie,to nie to
samo...Swiatełko dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
Sis
[*]
Zgłoś SPAM
Sylwia
[*]
Zgłoś SPAM
Katarzyna
[*]
Zgłoś SPAM
RODZICE
Zgłoś SPAM
.mama Mariusza
Każdy dzień,jest dla mnie rocznicą...Każdy dzień jest dla mnie
czekaniem...Każdy dzień utopiony w tęsknocie...Każdy dzień naznaczony
rozstaniem.Moje codzienne światełko dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
Sis
[*]
Zgłoś SPAM
Katarzyna
[*]
Zgłoś SPAM
Sylwia
[*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Śpijcie dzieci ukochane tak przedwcześnie nam zabrane,Radość z Wami
uleciała Boleść tylko nam została.Niech światełko mojej pamięci zaświeci
się w Twoim niebie aniołku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.