Odtwórzmy w pamięci te piękne dni... Gdy Oni z nami przez życie szli... Ich
ciepłe dłonie ciało nam grzało... A dobre słowa serce radowało... Niech
takie wspomnienie zawsze jest z nami...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszysnkiego
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć wstanie słońce,wyjdzie zza chmurki,już nic nie będzie takie samo...bo
przecież nie ma tu naszych Dzieci,już nic nie będzie takie samo...zamknąć
oczy,nie myśleć,nie cierpieć,nie tęsknić.....
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI...
TAK SZYBKO ODCHODZĄ...
ZOSTAJĄ TYLKO WSPOMNIENIA I PAMIĘĆ ...
KTO KOCHA...ZAWSZE BĘDZIE PAMIĘTAĆ...
ŚPIJ ANIOŁKU W KRAINIE WIECZNOŚCI
Zgłoś SPAM
MARIA
... I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem, wspólną
drogą...wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba
dróg...
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ .•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Ku pamięci .. {*}
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
...Panie , daj mi cierpliwość, abym umiała znieść to , czego zmienić nie
mogę...Aneczko
Zgłoś SPAM
mami
Aniu..tak bardzo tęsknię..tak mi żle bez Ciebie córeczko..[*]
Zgłoś SPAM
Mama aniołka Kacperka.M
Najjaśniejsze ((**))((**))((**))((**))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak cicho spada kartka dnia...tak cicho z oczu płynie łza....tak cicho
słońce w górze lśni w błękicie....tak cicho płyną wszystkie dni bez Was
[*]
Zgłoś SPAM
mama Kasi B
W momencie śmierci bliskiego
uderza człowieka świadomość
niczym nie dającej się zapełnić pustki {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Fabianka
.Dziecko to słońce, radość i miłość dziecko to największy skarb, gdy
zbyt szybko zgaśnie jego płomień, nasze serce ogarnia rozpacz,ból,smutek i
żal..."
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli ... nie rozumiemy, nie godzimy się z nią
... próbujemy z tym żyć ... to takie trudne ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Niech Aniołowie śpiewają Ci pieśń, Niech Bóg otworzy Ci drzwi do raju
Niech modlitwy za Ciebie Pomogą Ci spać spokojni,Niech pamieć o Tobie będzie
w sercach
Twoich bliskich po wsze czasy...Śpij.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Pamięć jest droższa od słów,spoczywaj w pokoju Aniele
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odtwórzmy w pamięci te piękne dni,gdy Oni z nami przez życie szli.Ich
ciepło i dobre słowo serce nam radowało,Niech takie wspomnienie zawsze jest z
nami,by nigdy nie czuli,że są Tam sami...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.