Tęsknota nasza ogromna,ból serca rozdziera,ludzie jak kolce róży,złe słowo
siły odbiera.Tak byśmy chcieli Was dotknąć...dlaczego nie możecie być z
nami,skąd czerpać do życia siłę???? 1
Zgłoś SPAM
mami
Córeczko..[*]
Zgłoś SPAM
Iza
Strasznie mi tęskno do Ciebie Anulko, lecz wiem że potrzebujesz spokoju.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze ...
bo tak długo człowiek żyje,jak długo o nim się pamięta ....Światełko i
modlitwa dla Ciebie.....Odpoczywaj...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Serce ma swoją Pamięć..:"(*
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińska
Serce ma swoją Pamięć..:"(*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak pięknie by mogło być na ziemi wiecznie zielonej,wystarczy wiedzieć,gdzie
wstaje świt i pójść w tę stronę....w stronę gdzie spotkamy nasze
Dzieci...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.R.N.
(*)(*)(*) DZIEŃ JESIENNY TAK CICHO UMYKA... JAK LIŚĆ POŻÓŁKŁY OPADA...
ZŁOTO MA Z PAŻDZIERNIKA ...ZAŚ SMUTEK Z LISTOPADA... PŁONĄ ZNICZE NA TWYM
GROBIE... POWIEWAJĄ PŁOMYKI...ZAMYŚLONE I DRŻĄCE.
Zgłoś SPAM
MARIA
Tańczą wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane nie
pozwalają zapomnieć, gorącem serc ogrzane- wyryły ślady słów i
zdarzeń....
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Aneczko
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..ღ♥ღŻal bezmierny cichą łzą się sączy.ღ♥ღ¸.•..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca
posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia(*)
Zgłoś SPAM
mami
Aniu..ja wiem..czuję to że stale Jesteś..i podpowiadasz mi jak mam
żyć...Kocham Cię mój Aniołku..[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi
ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość
macierzyńska." /Ignacy Józef Kraszewski/
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE...
I CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA CIEBIE...ŚPIJ.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.