„Pomimo, że każda chwila
radości trwa niezmiernie krótko,
a później znika, zawsze jednak
zostawia za sobą trwałą nadzieję
i jeszcze trwalsze wspomnienie.”
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
chciałabym do Ciebie podejść. Powiedzieć że tęsknię. Tak po prostu....
Aniu....
Zgłoś SPAM
Rodzice Filipa
Wspierajcie się Kochane Skarby tam na górze...[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności,
która nas obezwładnia i zabiera w nieznane.
A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę,
przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje
piętno.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
......Jedna chwila wystarczy żeby życie runęło, aby wszystko co mamy w
nicość odpłynęło
Zgubiło się w jednej chwili.... Odeszło...ANIU NAPEWNO MOJA MAMA TULI CIĘ...
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Zgłoś SPAM
Mama aniołka Kacperka.M
((**))((**))((**))
Zgłoś SPAM
mami
..Twoja dusza wzniosła się ku górze... by lśnić czystym blaskiem na Nieba
lazurze... Za łzą spływa łza... w ciemności skryta twarz...Tak boli każda
łza.. Aniołku [*]
Zgłoś SPAM
mama Fabianka
Cieplutkie światełko aż do samego nieba
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"..Tu Ciebie nie ma,lecz Jesteś przecież...I pozostaniesz w jasnym tym
świecie,jest coś co mrokom się opiera- to pamięć i miłość .A ona nie
umiera..." [*]
Zgłoś SPAM
Ewelina Dukiewicz - Siostra Śp Darka
Aniu (*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Tęsknota to bliskość w oddaleniu...Moja Pamięć[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka
JESTEŚ...choć Cię nie ma....JESTEŚ...jak wiatr który niesie miłość i
piękne wspomnienia..JESTEŚ.....Aniołku [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w nas,nawet w szarych dniach,
kiedy wszystko okrywa się smutkiem.Światełko i modlitwa dla
Ciebie...Odpoczywaj...
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Można odejść daleko,by stale być blisko..
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Kasi B
Ktoś kiedyś powiedział , że wiara czyni cuda , że czas leczy rany
ale tego nie powie Matka która straciła dziecko (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na równi z żebrakiem są nasze marzenia,on prosi o wsparcie,my o
wspomnienia...bo tylko one nam pozostały,bo pragniemy pamiętać wszystko i
wszędzie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.