❤️❤️W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali.
Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.❤️❤️
✞♣✞Do szyby deszcz stuka deszcz smutny jesienny Potęguje milczenie
onieśmiela rozmowy... W każdej kropli wspomnienie jakiś lęk zaklęty W
kroplach deszczu w łzach moich cały świat ✞♣✞
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,wszyscy tęsknimy za Wami,bo przecież nadal wszyscy Was
kochamy.Spokojnego snu Aniołku.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Codziennie palimy światełko - symbol wiecznego życia...będziemy zawsze
pamiętać ❤ Aniołki Ukochane...po drugiej stronie odnajdziemy się...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY...
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜...
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.