Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077994
Zapalone ponad rok temu
babcia Kamilka Wiśniewskiego
nic sie nie zmieniło tylko was nie ma kochani aby was uścisnac
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️✞♣✞❤️ Świat wygląda tak samo, Choć tyle się zmieniło... Nic się już nie powtórzy, Nie będzie już, jak było... Zostawiam światełko i modlitwę Anetko....❤️✞♣✞❤️....
Zgłoś SPAM
Mama Dagi Błaszczyk
♨♨♨
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3405 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Tęsknota za wami,nigdy się nie skończy.Anetko,moja modlitwa i zapalone dla Ciebie światełko.
Zgłoś SPAM
Marcin Ł. Znajomy śp. julii Janik
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ofiaruję Ci Boże, mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i składam ducha mego w ręce Twoje...odpoczywajcie w spokoju Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❀❤❀❤❀ Z cichym wspomnieniem ⭐wieczorne⭐ Światełko Pamięci ❀❤❀❤❀ zapalam dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Płacz czasu nie cofnie,choć źal serce ściska,wpomnienia o Was na zawsze zostaną,w naszych sercach i myślach.Zapalam płomyczek dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️)...Niedzielne światełko i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
pokrop mnie hizopem a nad śnieg wybieleje, spraw bym usłyszł radość i wesele
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę .❤️❤️."
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Okrutny los zabrał nam szczęście ,zostawił łzy. W święto Chrystusa Króla Wszechświata przesyłam światełko pamięci i modlitwę za Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
A Oni cisi, jak zmierzch, snują się przez pokoje...Tak jakby chcieli powrócić tu, choć na chwilkę, i uradować serca stęsknione...(*) niedzielny płomyk pamięci...
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3404 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   809   810   811   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011