Jak przywyknąć do Waszej nieobecności, poddać się bezradności, nie móc
uciec od bezsilności...serce ma swoją pamięć...my pamiętamy zawsze Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czuwajcie nad nami... Kochać zawsze Was będziemy, bo śmierć to zbyt mały
powód żeby przestać kochać!!! Tak bardzo tęsknimy za Wami...♥...
Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Światełko Pamięci ❤️ dla Anetki
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
⭐❤️⭐ Choć mija czas, smutek w sercu gości bo odszedł ktoś tak
kochany kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości...Zostawiam
modlitwę i światełko dla Ciebie Anetko..⭐❤️⭐
Myślimy o Was, modlimy się, zwyczajnie wypowiadamy Wasze imiona...żadna nić
nie została zerwana...nie widzimy Was, ale wiemy, że czekacie...bardzo blisko,
tuż, tuż...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
spoczywaj w pokoju dseszłaś tak daleko ale jestes w naszych sercach
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
NIECH ZAWSZE CI PŁONIE ☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═
ะ̭̌«̭☘️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️) - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Światełko na dzień dobry [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥[✿]♥ `¯`*•.¸¸ŚWIATEŁKO PAMIĘCI¸¸.•*´¯` ♥[✿]♥ płyną
łzy,gdy los zrywa życia nić...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Chcielibyśmy, aby szczęście trwało..trwało...ale szczęście to tylko
ulotne chwile, które przemkną przez nasze życie, a smutek, jakoś nie chce
odejść, on trwa i trwa".Światełko dla Anetki
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.