⭐♨️⭐ ZOSTAWIAM WIGILIJNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ANETKO, -Bliskim życzę
zdrowych,spokojnych, pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia.Dziękuję za
wpólne trwanie przy naszych bliskich.⭐♨️⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
Panie przyjmij ich do społeczności Twoich świętych, aby cieszyli się w
Niebie wraz z Chrystusem Narodzonym w duszach zywych i umarłych, pozrawiam
rodziców i dziękuje za pamięć i światełka dla Kamilka
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐*⭐*⭐*⭐*⭐*⭐*⭐ BOŻONARODZENIOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
⭐*⭐*⭐*⭐*⭐*⭐*
Bliskim życzę, aby to Boże Narodzenie, tak inne od poprzednich, upłynęło w
zdrowiu i aby było czasem spokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,moja pamięć i zapalone w Twej intencji światełko.(((**)))
Zgłoś SPAM
babcia KAmilka Wiś niewskiego
pokoju bożego na wiecznej wieczerzy
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3435 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
⭐❤️⭐ Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei
rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna
pamięć......⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Lećcie Nasze Anioły, opuście powłokę przeznaczenia, lećcie na nowo
odnależć światło, stańcie się wiatrem, bądżcie gołębiem, lećcie do
nieba, spełnijcie swoje marzenia...wkrótce się spotkamy
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
♣❤️♣ Światełko nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I
wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam
światełka i modlitwę,Anetko.♣❤️♣
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY...˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜...
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❀ ❤ ❀ Zapalam Ci Światełko na dziś ❀ ❤ ❀
❀ ❤ ❀ Niech płonie jaśniutko otulone pamięcią o Tobie ❀ ❤ ❀
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
niech Twa dusza zazna pokoju na wieki, spoczywaj w radości Pana
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zbliżają się święta, dokąd biegniesz człowieku, czas ucieka ?a
wieczność czeka.Śmierć przychodzi zawsze nie w porę, a życie kochanej
osoby zawsze za krótkie..❤️Odpoczywaj w domu Ojca
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.