Anetko,jaśniutkie światełko dla Ciebie,moja,modlitwa i cichutkie
wspomnienie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Marcin Ł. Znajomy śp. julii Janik
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko to, Wasze życie, każdy dzień, okruch zdarzeń i Wasz śmiech -
zbieramy i chowamy gdzieś w kieszeni serca, by ocalić, kochać, pamiętać...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"A my w oddali zamyśleni,
a my zamknięci we wspomnieniu...
w tęsknocie, w czekaniu, w oddaleniu..." Ku Twojej Pamięci Lampeczka
niech płonie...◄((*))►
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SPOCZYWAJ W POKOJU, A PAMIĘĆ O TOBIE NIECH BĘDZIE ZAWSZE
ŻYWA......Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
jedna droga jeden cel, Ty juz dotarłaś, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3433 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
†♣†❤️❤️ Umarłych wieczność odtąd trwa, dokąd pamięcią im
płaci" .†♣† W.Szymborska. Zostawiam śwatełka wiecznej pamięci i
modlitwę. Spoczywaj w pokoju Anetko...❤️❤️†♣†
Wszystko co słyszymy, co czujemy, co myślimy odbieracie naszymi zmysłami,
Jesteście wciąż przy nas, choć Was nie widzimy...jest jakaś magia pomiędzy
nami....
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,zapalone światełko dla Ciebie...na ostatnią Adwentu
Niedzielę.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
IV Niedziela Adwentu i czwarta świeca oznacza zbliżanie się Cudu nad cudami.
Radość w wielu rodzinach a w wielu łzy.Niech ta świeca oświetla i Twoją
drogę do radości wiecznej Anetko
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.