Za oknem drzewa takie smutne, deszcz pada, księżyc srebrne smugi po ziemi
włóczy...nic nie pomoże na tęsknotę naszą, nic nie potrafi od niej nas
oduczyć...świąteczne światełka Anetko
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Wigilijne światełko Anetko,dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Wigilijne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz
W wigilijny wieczór Bożego Narodzenia światełko mojej pamięci, Anetko...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wigilijne światełko i modlitwa dla Ciebie Anetko..........Bliskim życzymy
zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jezu "Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć
wśród nas puste miejsce przy stole" Bliskim życzę zdrowia i sił na te
smutne święta a kolęda dla Anetki
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3436 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
⭐❤️⭐❤️⭐ BOŻONARODZENIOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE, oraz
serdeczne życzenia świąteczne dla Twoich bliskich. ⭐❤️⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
RODZICE
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, żeby zająć wśród nas
puste miejsce przy stole..." Anetko wigilijne światełko pamięci.
Pamiętam.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wigilia BN 2020.."Dzisiaj, gdy opłatek weźmiemy w ręce, przy Was będzie
nasze serce.."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.