♨❤️♨ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa,
które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o
których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko z modlitwą w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.
Dzisiaj znicz napełniam: modlitwą i nadzieją...i wysyłam Tam, gdzie nasze
myśli i modlitwy codziennie błądzą..♥Pokój Tobie na wieki♥ Niech Duch
Święty, dzisiejszej niedzieli, napełni serca spokojem..
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Istota wspomnień polega na tym, że nic nie przemija... Anetko, światełko na
Zielone Światki. Śpij spokojnie. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,źyjesz wciąź w mej pamięci...modlę się,by dobry i Miłosierny
BÓG,zawsze miał Cię w Swej opiece.(((**)))
Zgłoś SPAM
Dobranoc ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dla Was Kochani...choć nie widzimy Was, to Jesteście...w naszych sercach...na
zawsze...
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moja pamięć i zapalona lampeczka Anetko dla Ciebie,na sobotę i
Niedzielę.(((**)))
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Ludzie nigdy nie odchodzą tak naprawdę, jeśli się o nich mówi
i o nich myśli..... Ciągle żyją w naszych sercach i umysłach.Zostawiam
światełka wiecznej pamięci i modlitwę.. ♨❤️♨.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia
Pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.___”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”___ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.