Miłość jest przede wszystkim zasłuchaniem w ciszy.
Kochać to rozpamiętywać. /A. de Saint-Exupéry/
❀«☼ ❀«☼ ❀ ❤ Twojej Pamięci ❤ ❀«☼ ❀«☼❀
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
__ Jesteś w każdej minucie naszego życia - NA ZAWSZE ___ Światełko Pamięci
dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Chciałbym zbierać ulotne marzenia sprzed lat. Z których kiedyś miał
powstać wyśniony nasz świat."K.Krawczyk Marzenia zniknęły, pozostały
wspomnienia.Żyj w pamięci ludzi i szczęściu nieba.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,dziś modlitwa w Twej intencji i zapalony płomyczek mojej
pamięci.(((**)))
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
pamietamy o małości ziemi, wielkości Nieba, krótkmości czasu wobec
niekończacej sie nigdy wieczności, abysmy w ty uczestniczyli, spoczywaj w
pokoju
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥ Twe serce wędruje z nami, po
krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy Twoją obecność, zapomnieć Ciebie
nie sposób.Zostawiam światełka i modlitwę.♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mówimy do Was z nadzieją w sercu, że wciąż Jesteście przy nas...serca
miłością przepełnione wciąż czekają...tęsknimy Kochani tak bardzo...
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3586 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ ♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Spoczynek dla Ciebie wieczny w Niebie bezpieczny
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Anetce...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️) --- Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.