„Bywa tak, że serce widzi coś, czego oko nie widzi”, bo niewidoczni dla
oczu, jesteście Kochani w naszych sercach i pamięci.
Jasne Światełko **⁕⁕⁑⁂☀️⁂⁑⁕⁕ do Nieba, Tobie ślę
**⁕⁕⁑⁂☀️⁂⁑⁕⁕
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Ku Twojej Pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które
zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia,
które będą towarzyszyć nam do końca naszego życia. ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Anetko,nie ma szczęścia bez łez i źycia bez śmierci...modlę się i zapalam
Ci światełko mojej pamięci.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień różni się tylko datą...myśli, smutek, ból i tęsknota w
sercu zawsze takie same...niech Pan Bóg swą miłością otacza Was Kochani na
wieki...
o Matko nasza Najlepsza do stóp Twoich biegniemy aby ś nas do Nieba
prowadziła
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
==˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”== Smutne światełko i modlitwa dla
Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Cóż to za Dzień Matki bez dziecka. Smutne światełko [*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ " Oni są z nami Niepokonani
przez czas. W każdym oddechu,życia pośpiechu są w nas" Zostawiam
światełko pamięci i modlitwę, Spoczywaj w pokoju wiecznym
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Oczy od łez zamglone, myśli biegną hen w dal, przedarły się przez mgieł
zasłonę, lat minionych tak żal, tak bardzo żal Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.