Pamięć i modlitwa jest największym darem ,który żyjący mogą ofiarować
tym, którzy odeszli na zawsze .Odpoczywaj w pokoju i radości nieba.
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie
miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie
zburzy żadna zamieć, świałko i pamięć wieczna.❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Życie jest jak płomień świecy...powoli wypala się i gaśnie... lecz
pamięć o Tych co odeszli w sercach naszych niech nigdy nie zgaśnie...
Anetko...
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Słowa modlitwy w Twej Anetko intencji i zapalony płomyczek mojej o Tobie
pamięci.(((**)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Poczekamy na ziemi, Wy w niebie, nie wiemy jak długa nasza droga do Was, po
kolorowej tęczy przyjdziemy, wiemy, że Będziecie czekali...to co los nam
odebrał zaczniemy od nowa....
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Dziękuję za pamięć o Karolu w tym dniu. Światełko pamięci dla Anetki [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Gdy odchodzą Ci których kochamy, samotność, bezsilność, ból przepełnia
nasze serca ale żyjmy dalej, najlepiej jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY ODESZLI
«♥» = «♥» = Światełko Pamięci dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Tak droga nasza, która człowiek chodzi , na ten gosciniec wszystkich nas
wywodzi, niedługo siostro z Toba sie ujrzymy, ty juz tam doszłas, my jeszcze
idziemy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.