Na zawsze w naszych sercach i pamięci.___”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”___ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❀❤❀❤❀ Na deszczową sobotę jasny Płomyk Pamięci dla Ciebie
❀❤❀❤❀
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3584 ❤️☀❤️☀❤️
✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią, promieniami słońca,
które ogrzewają nasze serca i dusze...Bądżcie bliziutko nas Aniołki...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Dobranoc
Zgłoś SPAM
babcia nKamilka Wiśniewskiego
..człowiek jak cien przemija , na prózno sie niepokoi gromadzi lercz nie wie
kto to zabierze..... w czym mam pokładać nadzieje o Panie ? w Tobie jest moja
nadzieja / ps. 39/
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Tęsknimy,tak bardzo tęsknimy Anetko za Wami,bo przecieź Was wszystkich
nadal... bardzo kochamy.(((**)))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Anetko.
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ Pokój Ci wieczny w cichej
krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie. Gdzie tylko słychać Boga
głos serdeczny- Pokój Ci
wieczny...ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cichutko zgarniamy myśli...wiatr nas leciutko trąca...smutno nam i
tęskno...rozświetlaliście nasze życie, a teraz??? Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Dobranoc Anetko
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.