Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1076688
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.___”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”___ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❀❤❀❤❀ Na deszczową sobotę jasny Płomyk Pamięci dla Ciebie ❀❤❀❤❀
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3584 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią, promieniami słońca, które ogrzewają nasze serca i dusze...Bądżcie bliziutko nas Aniołki...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Dobranoc
Zgłoś SPAM
babcia nKamilka Wiśniewskiego
..człowiek jak cien przemija , na prózno sie niepokoi gromadzi lercz nie wie kto to zabierze..... w czym mam pokładać nadzieje o Panie ? w Tobie jest moja nadzieja / ps. 39/
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Tęsknimy,tak bardzo tęsknimy Anetko za Wami,bo przecieź Was wszystkich nadal... bardzo kochamy.(((**)))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
RODZICE
✴✴✴ ✴✴✴ ❤️☀❤️☀❤️ 3583 ❤️☀❤️☀❤️ ✴✴✴ ✴✴✴
Zgłoś SPAM
RODZICE
☀☘️✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿☀☘️Życie jest ulotne, pamięć wieczna ☀☘️✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ☀☘️✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿☘️☀ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿☘️☀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie. Gdzie tylko słychać Boga głos serdeczny- Pokój Ci wieczny...ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
tata Milenki
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cichutko zgarniamy myśli...wiatr nas leciutko trąca...smutno nam i tęskno...rozświetlaliście nasze życie, a teraz??? Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Dobranoc Anetko
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Anetko...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   698   699   700   ...   3321   3322    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011