ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE CÓRECZKO UKOCHANA KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
{*}
Zgłoś SPAM
rodzice
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Kochamy Cię
Skarbieღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tylko nadzieja jest tym, co chroni nas przed zupełnym zwątpieniem .. wciąż
jest w każdym z nas. Najjaśniejsze światełka niech płoną do samego nieba
za wszystkie dni kiedy mnie nie było [*] [*]
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dziś wszystko złe i nic nie warte, zniknęła tarcza, która chroniła....nie
można sprawić by było inaczej...Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Tak bardzo brakuje mam Waszej mądrości,Waszej bliskości.Tak bardzo
potrzebujemy Waszych dobrych rad,Waszych ciepłych słów.Tak bardzo
chcielibyśmy zobaczyć znów Wasze jasne uśmiechy,Wasze kochane oczy
Żyjemy, ale nic nie jest tak jak przedtem, już nie jesteśmy tacy
sami.......światełko dla Ciebie ANETKO.
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Zawsze będziesz między nami ,w pamięci i sercach bliskich pozostaniesz w
pamięci na całe wieki .Światełko jaśniutkie niech leci do nieba dla tak
wspaniałej duszyczki ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Dla was kochani Światełko pełne miłości ...:*:*!
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TAK TRUDNO BEZ WAS ŻYĆ... ANIOŁKU JESTEŚ W MOIM SERCU PO WIECZNY CZAS...
JESTEŚ W MEJ MODLITWIE KAŻDEGO DNIA...JESTEŚ W MEJ PAMIĘCI.... POKÓJ TWEJ
ANIELSKIEJ DUSZY [★][★][★]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.