Jesteś już w Domu naszego OJCA , ale żyjesz dalej w naszych sercach,
wspomnieniach i modlitwach. Wszyscy kiedyś na wieczność będziemy
razem...Moja modlitwa i światełko pamięci...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Jaśniuteńkie światełko do samiuteńkiego nieba
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia..
Śpij spokojnie snem anioła , nikt Cię zbudzić już nie zdoła , ni łzy
matki ni westchnienia nie obudzą Cię z uśpienia...Pamiętamy Anetko...
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
ˆ*•.۰̮̑●̮̑۰. * .۰̮̑●̮̑۰. * .۰̮̑●̮̑۰.•.*ˆ
„Umiera się nie po to, by przestać żyć,
lecz po to, by żyć inaczej”
˜ •*”˜.•* ”˜_˜”*•.˜”*•.˜
Paulo Coelho
♥¸.•*´+`*•.¸ ♥ + ♥ ¸.•*´+`*• .¸♥
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Będę cię kochać do końca życia. A jeżeli jest coś potem, będę
cię kochać także po śmierci. Czy mnie rozumiesz?" Jonathan Carroll
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jeszcze wczoraj razem, jeszcze wczoraj z uśmiechem na twarzy, a dziś...ile
byśmy dali za tych parę chwil z Wami Aniołki Nasze...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Potrzeba tylko jednej minuty żeby kogoś zauważyć,jednej godziny ,żeby go
ocenić,i jednego dnia aby go polubić ale całego życia żeby go
zapomnieć.Nigdy Cię nie zapomnę(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Anetko ślę do nieba śliczne światełko do samego nieba ...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy , jak trudno
być obojętnym , gdy serce z bólu drży ... Tak pusto , tak smutno ... bez
Ciebie......
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku (**) (**)
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot kupamięci. pl
Ty, który patrzysz na nas z góry I znasz najskrytsze myśli Rozprosz nad nami
czarne chmury Aniołów do nas naszych przyślij ********************* ...
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ
♥♥♥ PAMIĘĆ I MODLITWA NA WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Światełka pamieci kochana {*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice
Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku Będzie trudno zapalać znicze padł
komputer Wybacz Skarbie
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BOŻE,POWIEDZ MU ŻE JĄ KOCHAMY.I ZAWSZE PAMIĘTAMY..CHWYĆ JĄ ZA DŁOŃ I
PROWADŹ BEZPIECZNIE DO DNIA KIEDY ZNÓW SPOTKAMY SIĘ U WRÓT TWEJ
NIEBIAŃSKIEJ BRAMY...
MODLITWA[★][★]ŚWIATEŁKO][★][★]PAMIĘĆ[★][★]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.