Kochane dzieci tak Was wszyscy kochamy i wspominamy .Tyle pozostało w sercach
zranionych rodziców i już tak będzie ,puki się w niebie wszyscy
spotkamy.Światełko ślę do nieba ...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Śmierć nie czyni cię smutnym - czyni cię pustym. To właśnie
jest w niej złe. Wszystkie twoje zaklęcia i nadzieje, i śmieszne
nawyki znikają(...) niczego już nie ma w środku." J. Carrol
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
[*] Stoję w oknie ...
patrzę w dal ...
dni minionych jest mi żal ...
Odpłynęły we mgle ...
jak cienie ...
Lecz proszę niech pozostanie ...
chociaż WSPOMNIENIE .... [*]
♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...
Są rany, które się nigdy nie zabliźnią...
Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...♥
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!!..:*:* Kochamy ,tęsknimy,pamiętamy ...:"
Czwartkowe światełko Anetko.
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)lat 18
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie chcę mówić żegnaj nikt nie lubi tego słowa zwłaszcza my - może po
prostu nie powiem nic tylko uśmiech krzyżyk na czole i otarta nadzieją
łza
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚMIERĆ TO SŁOWO, KTÓRE BOLESNY CIOS ZADAJE...KOŃCZY SIĘ ŻYCIE...KOŃCZY
SIĘ ŚWIAT... TYLKO ŻAL W DUSZY ZOSTAJE...A W SERCU WIECZNY ŚLAD...MODLITWA I
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH BÓG MA CIĘ W OPIECE [★]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć , wspomnienie... Nie znają czasu
pozostają na zawsze... Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był czas to nie była pora ...aniołeczki nasza Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Będę czekać zawsze Pod drzewem miłości W żalu i bezsilności Na jakąś
wieść od ciebie Może mi ją wiatr przyniesie Błądzący po lesie, Może
sen...
Zgłoś SPAM
HALINA
Ona wie, że pamięć została, ona czuwa, gdy przyjdzie cień, lecz się
jeszcze spotkacie, nadejdzie taki dzień...(*)(*)(*)...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia..
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Niegasnące światełko dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
mama śp. Roberta Przybysza
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie. Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny...Pokój Ci wieczny..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.