W pustym pokoju pali się lampka
Wspomnień ogarek wiążący czas...
Jeszcze niedawno był tu KTOŚ jeszcze...
Lecz teraz... pustka... czyjś płomyk zgasł...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dla Ciebie,Anuś kochana...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama trzech Aniołków
Zgłoś SPAM
rodzice
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamyღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Kochamy Cię
Skarbieღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki kochane tak bardzo tęsknimy za wami
:*:*!
Zgłoś SPAM
HALINA
ODPOCZYWAJ ANETKO W POKOJU WIECZNYM I SZCZĘŚCIU...◕ ˆ*•۰̮̑●̮̑
TYLKO DZIĘKI SMUTKOWI WIEMY CZYM JEST
SZCZĘŚCIE...ŚWIATEŁKA...MODLITWA...◕ ˆ*•۰̮̑
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia...
Zawsze pamiętamy o Tobie Anetko....
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE CORENKO UKOCHANA ŚPIJ SPOKOJNIE KOCHAM CIE
SKARBIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Dobranoc Aniołku....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cóż możemy...palić kolejne znicze, ofiarować modlitwę, tylko tyle możemy
zrobić...każdy kolejny dzień odbiera nam wiarę, że Wrócicie...wspominamy,
pamiętamy ,kochamy...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Byłaś tak wesoła,pełna życia.Byłaś...po prostu byłaś...i to wszystkim
wystarczyło.Teraz wszystko się skończyło.Światełko dla Ciebie Anetko
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.