Nie kasuję w swoich uszach
pamięci twego głosu brzmienia
ani w swoich oczach -
odbicia twojego spojrzenia Anetko
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Kochać Cie było łatwo,
zapomnieć nie możliwe...
Nawet gdybyśmy chcieli
wykrzyczeć głośno swój ból,
to i tak to nic nie da,
więc łzy płyną cichutko...
choć i one nic nie zmienią…
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
I TYLKO ANIOŁ NA MOGILE , CZUWA I STRZEŻE...
BO BÓG TAK CHCIAŁ...
A MY MOŻEMY TYLKO W NADZIEJI TRWAĆ...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jaśniutkie światełko dla Ciebie..niech nigdy nie zgaśnie..[*]
Zgłoś SPAM
Halina
❇⋞⋟❇⋞****⋟❇⋞⋟❇⋞ PAMIĘTAMY KAŻDĄ CHWILĘ RAZEM Z WAMI
SPĘDZONĄ...TO JEST NASZA MIŁOŚĆ,CIERPIENIE I TĘSKNOTA...światełko
pamięci...((❤)) .((❤))❇⋞⋟❇⋞****⋟❇⋞⋟❇⋞
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIE SKARBIE SPIJ
ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Są takie chwile urocze i cudne
a każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne
a w sercu pozostaje smutek i żal..[*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście, a teraz Was nie ma, odeszliście z naszego życia do krainy
cienia...gdzie teraz Jesteście...oczy Wasze mądre wszystko widziały, usta
kochane rad udzielały...a teraz cisza, pustka, noc...
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
Miłosierny Panie, daj jej duszy miejsce w niebie, błogosławiony pokój i
jasność Twojego światła...
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Wspomnień ogarek wiążący czas ....
Jeszcze niedawno był tu ktoś jeszcze .....
Lecz teraz .... pustka ......
Czyjś płomyk zgasł .....
(*) (*) (*) (*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Błysnęłaś jak szczęście...,urojenie złote...Zgasłaś by zostawić
ból,łzy i tęsknotę... Światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
...)..
..((
...)..
..[_].
(___)...ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE ANETKO
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.