Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077025
Zapalone ponad rok temu
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was na dziś i za wczoraj..:*:*:"( !
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
*♥*Światełko i modlitwę niedzielną ofiarujemy *♥*
Zgłoś SPAM
HALINA
POKÓJ TWOJEJ ANIELSKIEJ DUSZY ANETKO...TY ŻYJESZ NADAL W KAŻDEJ MYŚLI SWOICH BLISKICH...W PAMIĘCI NAS WSZYSTKICH...★★`,•`,•`,•`,•`,•`,•`,•`,•★★ ŚWIATEŁKO KU TWOJEJ PAMIĘCI...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama śp.Roberta Przybysza
światełko dla Ciebie, Anetko, w ten niedzielny poranek...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Światełko niedzielne dla Anetki...
Zgłoś SPAM
Przyjaciel Rafała Sewielskiego
Tym razem będziesz żyć wiecznie.
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIE SKARBIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia..
Zapalamy światełko aby na Twojej drodze Anetko było zawsze jaśniutko....
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nad­chodzi ta­ki dzień w którym coś się kończy a coś zaczy­na Przychodzi nag­le niezap­la­nowa­ny Za­biera to co kocha­my Mu­simy się pożeg­nać iśc da­lej.
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Smutne oczy Matki wpatrzone w Twoją mogiłę... Tak chciałyby Ciebie zobaczyć chociaż przez krótką chwilę... Smutne matczyne ramiona z tęsknoty usychają... Usta spragnione czułości ciągle Twe Imię wołaj
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*) ŚWIATEŁKO DO NIEBA DLA CIEBIE ANETKO...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
PAMIĘTAJMY O TYCH, CO OD NAS ODESZLI, BYLI POŚRÓD NAS,Z NAMI CZAS DZIELILI. I CHOCIAŻ DZISIAJ JUŻ ICH Z NAMI NIE MA, PAMIĘĆ PO SOBIE NAM POZOSTAWILI. PAMIĘTAJMY O NICH,NIECH ŻYJĄ W PAMIĘCI][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia..
Anetko pamiętamy o Tobie...Codzienne światełko dla Ciebie..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każde przejście przez cmentarną bramę otwiera w naszych sercach ranę..w rękach znicz, twarz zapłakana..Byliście dla nas siłą, a teraz??? pamiętamy i kochamy Nasze Aniołki Ukochane, tylko tyle możemy
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
"...lecz w pamięci tkwi ten dzień,najgorszy z dni. Zapal świeczkę za tych których zabrał los..." (Dżem"Zapal świeczkę")Sobotnia lampeczka dla Ciebie Anetki
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2641   2642   2643   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011