...Stracić Ciebie,to tak jakby spaść w otchłań nicości,poznać jak bardzo
boli tęsknota...Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce
z którego nikt nie zawoła.Tylko wspomnienia krzyczą.[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
.................(**♥**) Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych
chwil zbyt krótko trwa. Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu
żal. .....(**♥**) Światełko pamięci z modlitwą
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Życie grozi rozstaniem,ale śmierć łączy na zawsze.M.Hłasko.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Panie, do Ciebie należy wszelka władza,
- wprowadź do wiekuistego światła zmarłych,
którzy zasnęli w nadziei zmartwychwstania
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
HALINA
....ڿڰۣڿŻYCIE JEST CHWILĄ...PAMIĘĆ,
WIECZNOŚCIĄ...(_.[*]:._)❤(_[*]:._) NIECH TRWA.......ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko na dziś(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Cieplutkie đwiatelka na dzisiaj.
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki kochane tak bardzo tęsknimy za wami
:*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice
Anulko brakuje nam Twoich myśli,uśmiechu,planów,szczęścia,które
roztaczałaś dookoła siebie w każdej sekundzie dnia...tak bardzo tęsknimy
Kochanie.....Światełko i modlitwę zostawiamy.Kochamy Aniołku.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nic nie zniszczy naszej miłości... Nawet te setki...miliony kilometrów
oddzielających Niebo od Ziemi.. Niech płonie dla Ciebie światełko
pamięci..........
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Pamięć jest droższa od słów więc pamiętamy:-) :-) :-) :-) :-) :-)
Zgłoś SPAM
mama
Światełko i modlitwa dla Ciebie Ukochana Córeczko.Kocham Cię Skarbeczku.
Śpij słodko Aniołku...
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
siostra Monika
Tęsknię Aniołku...Kocham Cię
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
[*]PAMIĘTAMY
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamiętamy wszystko, wszystko co było...głęboko w nas jest zachowane i
chociaż Wasze serca daleko to zawsze mocno kochane....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.