Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077120
Zapalone ponad rok temu
Mama Karola Wiśniewskiego
"I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana" Rz 14,9
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Aniu kochana,dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Tak smutno bez Was ukochane dzieci .Pokój Twojej duszy Aniołku .
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
"Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…(*)" Światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ MAMA MARCELKA(*)SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO(*)I CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ(*)
♥♥♥...M E M O R A B I L I S...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Dziecko jest chodzącym cudem,jedynym i niezastąpionym.Tak wiele nam odebrano...Z pamięcią zapalam światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ZOSTAWIAM DAR MODLITWY I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .... (*) SPOCZYWAJ W POKOJU (*) (*) POKÓJ TWOJEJ DUSZY (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO PAMIĘCI....ANETKO...Im dłużej Was nie ma, tym większy ból i tęsknota...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś, Ty czekasz w wieczności na spotkanie z nami. Niech pamięć będzie zawsze żywa o Tobie. Anetko ....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest waszym dziełem...aniołeczki tęsknimy :*:*!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice
Bez Was teraz nic nie cieszy,jest bo jest, życie toczy się dalej, tak nieubłaganie leci czas,a zarazem jakby stanął w miejscu .Światełko i modlitwę zostawiamy..Kochamy Cię Ukochana Córeczko.
Zgłoś SPAM
HALINA
⋟❇⋞ TYLKO WSPOMNIENIA, TĘSKNOTA I ŁZY...POZOSTAŁY...PO TOBIE ANIOŁKU...ŻYJ WIECZNIE W ŚWIATŁOŚCI BOGA...[[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tęsknota nasza nie do uciszenia,ból nasz nie do uśmierzenia.Tak bardzo Aniołku nam Ciebie brak.....Modlitwa i Światełko Pamięci [*][*][*] Żyj Życiem Wiecznym [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2630   2631   2632   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011