Bo najgorsze jest czekanie
na spotkanie z Tobą w niebie I ta cisza:
pusta cicha sucha czarna...
Bo najcięższe jest czekanie.
Ta samotność. ciemna i tęsknota
serca wielka...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Bóg sam wybrał czas, ale dlaczego tak szybko...?
Zgłoś SPAM
rodzice
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Tęsknota, smutek , żal nie wiadomo do kogo...zabrano nam dzieci .
dlaczego??????Anetko pamiętamy :-) :-) :-) :-)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO i modlitwa dla Ciebie Córeczko Kocham Cię Skarbie
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
♥NIKT KTO ODEJDZIE Z TEGO ŚWIATA,NIE UMRZE DOPÓKI SĄ LUDZIE KTÓRZY NOSZĄ
GO W SWOIM SERCU PAMIĘCI I WSPOMNIENIACH ♥ŚWIATEŁKA DO NIEBA{*}
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Światełko wiekuiste zapalam dla Ciebie Anetko ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zapachniało jodłami, rozszumiały się drzewa, był Ktoś i nagle odszedł,
był Ktoś i Go nie ma....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Stoję w oknie ... patrzę w dal ... dni minionych jest mi żal ... Odpłynęły
we mgle ... jak cienie ... Lecz proszę niech pozostanie ... chociaż
WSPOMNIENIE ....
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Jeśli nie możesz iść obok mnie i trzymać mnie za rękę, idź za mną i
pilnuj mnie, żebym umiała żyć na tym świecie bez Ciebie... (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.