Tak bardzo tęsknie...chciałabym otworzyć oczy i znowu Cię zobaczyć i
przytulić...Siostrzyczko moja kochana chcę być z Tobą... Kocham Cię
Maleńka...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na każde o Was wspomnienie tak trudno ukoić cierpienie...odeszliście,
chociaż nie chcieliście...w sercach i myślach na zawsze ...Jesteście...
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
NAJJAŚNIEJSZE (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Mimo,że każda chwila radości
trwa niezmiernie krótko
a później znika....
Zawsze zostawia za sobą
trwałą nadzieję
i jeszcze trwalsze wspomnienie.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak promyk słonka zgasłeś,odszedłeś w cichą dal,nas w smutku zostawiłeś
,pozostał ból i żal....((***)) MODLITWA I ŚWIATEŁKO NIECH PAMIĘĆ BĘDZIE
ZAWSZE ŻYWA((***))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz; ..♥ ANETKO
♥…
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
Wskaż nam właściwą drogę Panie, abyśmy kiedyś wszyscy mogli cieszyć się
radością nieba z naszymi ukochanymi zmarłymi, jaśniutkie światełko
pamięci zapalam ((*)).
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Jesteś..choć Cię nie ma..Jesteś jak wiatr który niesie miłość i piękne
wspomnienia..
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
To co dał nam świat niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł niosąc w
zamian bagaż zwykłych trosk..
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze
trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ... (°)(♥)(°)... NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°)... MIŁOŚĆ - NIGDY NIE
USTANIE(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Pamiętamy Anetko. Jaśniutkie światełko dla Ciebie..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(!..Kochamy..Tęsknimy..Pamiętamy..!
Zgłoś SPAM
HALINA
´❤´❤´❤´❤ Każda łza – to kronika chwil, w których się mieści
szczęścia krótka historia... A POTEM, zapis boleści...z MODLITWĄ ZAPALAM
ŚWIATEŁKO...((**))´❤´❤´❤´❤
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE SKARBIE KOCHAM CIE CÓRECZKO
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.