Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077358
Zapalone ponad rok temu
siostra Monika
Tak bardzo tęsknie...chciałabym otworzyć oczy i znowu Cię zobaczyć i przytulić...Siostrzyczko moja kochana chcę być z Tobą... Kocham Cię Maleńka...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na każde o Was wspomnienie tak trudno ukoić cierpienie...odeszliście, chociaż nie chcieliście...w sercach i myślach na zawsze ...Jesteście...
Zgłoś SPAM
Mama Kacperka.M
NAJJAŚNIEJSZE (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Mimo,że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko a później znika.... Zawsze zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienie.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak promyk słonka zgasłeś,odszedłeś w cichą dal,nas w smutku zostawiłeś ,pozostał ból i żal....((***)) MODLITWA I ŚWIATEŁKO NIECH PAMIĘĆ BĘDZIE ZAWSZE ŻYWA((***))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz; ..♥ ANETKO ♥…
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
Wskaż nam właściwą drogę Panie, abyśmy kiedyś wszyscy mogli cieszyć się radością nieba z naszymi ukochanymi zmarłymi, jaśniutkie światełko pamięci zapalam ((*)).
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Jesteś..choć Cię nie ma..Jesteś jak wiatr który niesie miłość i piękne wspomnienia..
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
To co dał nam świat niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł niosąc w zamian bagaż zwykłych trosk..
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ... (°)(♥)(°)... NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°)... MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Pamiętamy Anetko. Jaśniutkie światełko dla Ciebie..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie dbamy... ♥ ..:"(!..Kochamy..Tęsknimy..Pamiętamy..!
Zgłoś SPAM
HALINA
´❤´❤´❤´❤ Każda łza – to kronika chwil, w których się mieści szczęścia krótka historia... A POTEM, zapis boleści...z MODLITWĄ ZAPALAM ŚWIATEŁKO...((**))´❤´❤´❤´❤
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE SKARBIE KOCHAM CIE CÓRECZKO
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Anetko światełka pamięci {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2611   2612   2613   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011