Serca Wasze przestały już bić a my tu jak mamy bez Was Aniołki tu żyć
...Światełko na dziś ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nadal jesteśmy razem...na poziomie zwanym miłością....ale płaczemy w
samotności za Wami w miejscu zwanym rzeczywistością....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czemu pod szronem kwiat jeden ginie, gdy słońce z drugim się pieści ? Czemu
na świecie w jednej godzinie, tyle nieszczęścia i bólu mieści ? Światełko
pamięci połączone z modlitwą
** ANIOŁKU **
BO PAMIĘĆ TO MIŁOŚĆ...
BO PAMIĘĆ TO TĘSKNOTA...
BO PAMIĘĆ TO BÓL...
BO PAMIĘĆ TO NADZIEJA...
(*) ŚPIJ W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI...ŚPIJ ... (*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
U ciebie blask , a u nas mgła...Za Tobą kres , przed nami dal...Myślami za
Tobą płynę,A serce rwie się jak ptak,Nie wiesz nawet jak bardzo Jest Ciebie
brak...Modlitwa i światełko Pamięci. [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Danuta i Leszek Rybarczyk
**)) światełko ku Twojej pamięci
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama
Kiedy odchodzi Człowiek,
bliskość ulatuje jak ptak,
w nurcie serca zostaje wyrwa,
w którą się wdziera tęsknota.
Pamiętam.....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
wtorkowe światełko,Aneczko kochana...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bez Was teraz nic nie cieszy, jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas a zarazem jakby stanął w miejscu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice
.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•Światełko i modlitwę
zostawiamy•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥. Kochamy Cię
Skarbie•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
O tych, którzy nas szczęściem przez swe istnienie w życiu darzyli, nie
mówmy z rozpaczą, że od nas odeszli, ale z wdzięcznością: oni tu byli...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć..:*:* ♥ Aniołeczki ♥!
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Serce jest cząstką człowieka , które tęskni , kocha ,
czeka....Anetko,,,,,,,,,,,,,!
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dzień Dobry Anetko. Ptaszki tak ładnie rano śpiewały, szkoda, że tego nie
słyszysz...
Zgłoś SPAM
HALINA
Byłaś chwilą która minęła...Lecz zobacz, jaka ona piękna była...Pamięci
tych co za progiem nieznanym...kochana Anetko...(((*)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.