WIOSENNE ŚWIATEŁKO POSYŁAM DO NIEBA...
NIECH NIGDY NIE GAŚNIE ...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W pamięci zostają żywe obrazy A w sercu nadzieji płomień.Kiedyś znów
wszyscy spotkamy się razem...Czas straci wtedy znaczenie.Śpij spokojnie Anetko
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W pamięci zostają żywe obrazy A w sercu nadzieji płomień.Kiedyś znów
wszyscy spotkamy się razem...Czas straci wtedy znaczenie.Śpij spokojnie Anetko
Zgłoś SPAM
renata rybakowska
wiem co przezywaja najblisi lacze sie z bolem i peknietym sercm mama KRYSTIANA
RYBAKOWSIEGO NIECH NASZE SKARBY SPOCZYWAJA W SPOKOJU I MILOSCI BOGA
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice
ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie
rzeczywiście nie miałoby sensu...ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy
ღ✿ღ Dla Ciebie Ukochana Córeczko ღ✿ღ Kochamy Cię Skarbie ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o
najbliższych, którzy odeszli.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Wiosenne promyczki dla Ciebie Anetko..
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Taki piękny, słoneczny poranek. Szkoda, że nie w sercu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.