Płomyk znicza niech nigdy Ci nie zgaśnie,....[♥][♥][♥] Tak smutno bez
Ciebie........[♥][♥][♥] Światełko i modlitwa dla
Ciebie....[♥][♥][♥]Śpij spokojnie Aniołku.....[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Monika Churska mama Karolinki-babcia Jędrusia
Anusiu kochana,wiosenne bardzo smutne światełko dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ISKIERKA DO NIEBA (*)(*) NIECH NIGDY NIE GAŚNIE (*)(*)
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Każdy dzień różni się tylko datą...myśl,smutek,ból i tęsknota w sercu
zawsze taka sama....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki wy żyjecie w nas ...:*:*!
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Najpiękniejsze dni zostały zapisane w naszych sercach , będą tam dopóki
ono będzie bić:-) :-) :-)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Was nam przywrócić, nie
powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą,
wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą...:*
Zgłoś SPAM
HALINA
ZAWSZE JESTEŚIE Z NAMI...ŚWIATEŁKA DO NIEBIOS BRAM...((**))((**))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cisza za Nich przemawia, szum drzew, szelestem upartym w tej ciszy...znicz
miłości przypominający, że ciągle Są w sercach każdego z nas....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Smutne są oczy, gdy nie widzą słońca.Smutne jest serce, gdy tęskni do
Ciebie bez końca... [♥][♥][♥] Modlitwa i Światełko Pamięci
[♥][♥][♥] Żyj Życiem Wiecznym [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
JESTEŚ...choć Cię nie ma....JESTEŚ...jak wiatr który niesie miłość i
piękne wspomnienia..JESTEŚ....Anetko (**)
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M....
PROMYCZKI DO NIEBA (*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Przez załzawione oczy
patrzymy na wasze zdjęcia
łzy wiszące na rzęsach
cicho drżą z rozpaczy,
wygasłe szczęście.♥```
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać
wiecznie...aniołeczki nasza pamięć :*:*!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.